15
new stories - click to show

Petr Bergmann

Related to

Katolický týdeník: Po vítězném jaru přišlo krvavé léto

6.May » cirkev.cz
Z konce války se sice před pětasedmdesáti lety radovali nejspíš i oni. Vedle toho ovšem měly „slavné dny květnové“ pro miliony německy mluvících obyvatel naší vlasti příchuť strachu: tušení, že vítězové jim jejich národnost jen tak neodpustí.

Dobové mapy zvou v Domě Scheybalových na výlet do minulosti

22.June » Naše Jablonecko
Na toulky prstem po mapě se můžete vydat díky nové výstavě s názvem Výlety do historie, kterou připravilo Jablonecké kulturní a informační centrum v Domě národopisců Scheybalových. Své poklady v podobě historických map a grafik zaměřených na příhr...

Dobové mapy v Jablonci nad Nisou zvou na výlet do minulosti

13.June » InfoDnes.cz
Na toulky prstem po mapě se lze vydat díky nové výstavě s názvem Výlety do historie, kterou připravilo Jablonecké kulturní a informační centrum v Domě národopisců Scheybalových. Své poklady v podobě historických map a grafik zaměřených na příhrani...

Pozvánka na versnisáž výstavy

Rádi bychom uveřejnili pozvánku Petra Bergmanna na slavnostní zahájení výstavy o zajateckém táboře z 1. světové války Celá pozvánka ke stažení zde.

Krkonoše na starých rytinách a litografiích

26.June » Město Harrachov
Výstava v Muzeu skla ve Sklárně Novosad představí Krkonoše v podobě starých map, grafik, litografií, pohlednic a dalších místopisně orientovaných materiálů, vztahujících se k této oblasti.
Jerome Klapka Jerome - Anglický spisovatel a redaktor

Tato informační stránka o Petr Bergmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Bergmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes