Petra Dvořáková

Vztahuje se k

Petra Dvořáková: Mladá bílá holka

9.října » Deník Referendum
Osamocené stopování mě vede k úvahám o tom, jakým způsobem lidé, zvláště muži, mladou ženu vnímají. Na jednu stranu mi status „mladý bílý holky“ cestování usnadňuje. Na druhou stranu ve mně muži často vidí zaběhnuté štěně bez vůle.

Totemy reprobeden

7.října » Respekt.cz
Probouzíme se v rumunském Vama Veche, kam nás přivábily zvěsti o hipísácké duši místa. Není tu nouze o okorálkované bytosti v batikovaných hábitech. Ani o pyšné hotely. Cedule před jedním bosonohou klientelu upozorňuje: „Než vejdete do pokoje, oči...

Štěpánka Duchková: Některým lidem je šedesát už ve dvaceti

7.října » i60.cz
Štěpánka Duchková vidí kolem sebe spoustu aktivních šedesátníků. Ale zároveň ji šokuje, kolik lidí si na něco stěžuje a nadává. Jak se má 45letá moderátorka?

ANKETA: Zvolte ženu měsíce září

1.října » OnaDnes.cz
Každý týden krátce představujeme zajímavou Češku, výraznou osobnost bez ohledu na obor, v němž se pohybuje. Vy nám pak v anketě můžete dát vědět, která vás nejvíce zaujala. S ním vždy uděláme velký rozhovor. Na konci roku 2018 vyhlásíme Ženu roku....

„Manžel je můj velitel.“ Domobrany jako svérazné kluby zahrádkářů

27.září » Deník Referendum
Pro nespokojenost s nečinností se od Národní domobrany odtrhla skupinka členů a založila Zemskou domobranu. Ve třech hlídá nymburské periferie, chodí na Ortela a stýská si nad časy, kdy ženy ani nenapadlo opustit dům a jít lovit mamuty.

Ženy novovlastenecké scény: aby se s námi zacházelo jako s člověkem

26.září » Deník Referendum
Češi, kteří poukazují na špatné postavení žen v islámu, sami vidí ženy raději v porodnici než v politice. Přesto si na novovlastenecké scéně vydobylo respekt několik žen. Jejich názory ilustrují, jak pokřiveně tu vnímáme feminismus.

„Mám tmavší pleť, tak čekám na setmění.“ Tomáš Ortel měl na koncertě speciální návštěvu

25.září » ParlamentniListy.cz
Reportérky Fatima Rahimi a Petra Dvořáková se na serveru DenikReferendum.cz rozepsaly o hudebníkovi Tomáši Ortelovi. Ten je podle nich úspěšným obchodníkem se strachem a nenávistí, který si libuje v nacistické historii.

Dočteno: Veselí Radky Třeštíkové

19.září » Co mi udělalo radost
Novou knížku Radky Třeštíkové jsem měla v plánu poznamenat si pouze do Zápisníku milovnice knih nebo do sekce "Co čtu" tady na blogu. Když jsem ale zveřejnila na Instagramu, že ji čtu, sesypala se doslova záplava komentářů typu "že napíšeš dojmy n...

Jak fungují rádia, s jejichž „novináři“ Okamura mluví

19.září » Deník Referendum
Dezinformace o spiknutí, které na nás sesílá migranty, šíří nejen weby, ale i internetová rádia. Zatímco moderátoři Svobodného vysílače doufají, že meditacemi za slovanství probudí sluníčkáře, Svobodné rádio funguje jako mediální odbor SPD.

Nejsem rasista, ale žijeme v matrixu. Česká válka proti světovému spiknutí

12.září » Deník Referendum
Tak dlouho jsme neposlouchali hlasy velké části lidí, až přestali poslouchat nás a začaly věřit alternativním „pravdám“ konspiračních teorií. Náprava nebude snadná a zatím k ní nikdo v politice nemá ani odhodlání.
Jerome Klapka Jerome - Anglický spisovatel a redaktor

Tato informační stránka o Petra Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes