Tereza Zvolská

Vztahuje se k

Filip Humplík

Legrace končí, doslova. Genderová aktivistka Tereza Zvolská napadla seriál Most! za “necitlivý přístup ke společensky znevýhodněným menšinám”.

Dneska jsi sice žena a chodíš v sukni, ale já tě znám jako Karla

16.února » Svobodné fórum
Legrace končí, doslova. Genderová aktivistka Tereza Zvolská napadla seriál Most! za “necitlivý přístup ke společensky znevýhodněným menšinám”. Tvůrci seriálu by mohli být “vtipní i bez urážek” Romů a transgender osob. Kristepane, už zase má humor ...

Kvůli seriálu Most! si nebral servítky s genderovou aktivistkou: Legrace ano, soudruzi, ale ocuď pocuď. A co my heterosexuální

15.února » Pražský patriot
Legrace končí, doslova. Genderová aktivistka Tereza Zvolská napadla seriál Most! za „necitlivý přístup ke společensky znevýhodněným menšinám”. Tvůrci seriálu by mohli být „vtipní i bez urážek” Romů a transgender osob.

Dneska jsi sice žena a chodíš v sukni, ale já tě znám jako Karla

15.února » blog.idnes.cz
Legrace končí, doslova. Genderová aktivistka Tereza Zvolská napadla seriál Most! za “necitlivý přístup ke společensky znevýhodněným menšinám”. Tvůrci seriálu by prý mohli být “vtipní i bez urážek” Romů a transgender osob.

Seriál Most! versus poučky humanitních věd

14.února » A2larm
Po shitstormu, který spustili někteří levičáci na seriál Most, se skoro zdá, že by se lidé s humanitním vzděláním neměli vyjadřovat pro jistotu vůbec k ničemu.

Tereza Zvolská: Seriál Most! by mohl být vtipný i bez urážek

11.února » Deník Referendum
Tereza Zvolská poukazuje na problém komediálního seriálu, který se nedokázal vyhnout necitlivému přístupu ke společensky znevýhodněným menšinám.

Tereza Zvolská: Vpředu byznys, vzadu party

12.srpna » Deník Referendum
Tento týden probíhá již sedmý ročník festivalu Prague Pride. Festivalu, který se podle Terezy Zvolské spíše než na stmelování komunity soustředí na to, aby nevyčníval.

Preventivní lék proti HIV? Existuje a funguje, ale ne u nás

20.července » A2larm
O PrEP – léku, který zabraňuje přenosu viru HIV – jsme hovořili s Michaelem Jettmarem a Terezou Zvolskou. Větu „léčba jako prevence“ ve spojení s HIV jste možná...

Tereza Zvolská: Love me Gender

8.března » Deník Referendum
Problémy trans lidí česká společnost v lepším případě přehlíží. V horším případě z nich dělá jen bulvární zábavu na zkrácení dlouhé chvíle.

Prague Pride je moc komerční, tvrdí organizátoři Alt*Pride. V čem se liší a v čem se protínají?

12.srpna » RadioWave
„Pokud se firmy rozhodnou podpořit myšlenku Prague Pride je to podle nás správně. Představa, že by to dělaly jenom proto, aby si vylepšily image, mi přijde absurdní. Dle našeho průzkumu je plně vyoutovaných v zaměstnání pouze 11 % lidí. Pokud tedy...
Ivan Bartoš - Český politik
Karel Janeček - Český matematik
KSČM - Levicová politická strana
Václav Klaus - 2. prezident ČR
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov
Miloš Zeman - Prezident ČR
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Tereza Zvolská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Zvolská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes