nových článků - klikněte pro zobrazení

Brad Binder

MotoGP: Viñales si připsal další výhru ve sprintu

13.dubna » MotoGPSport.cz
Maverick Viñales vyhrál druhý sprint v řadě. Spolu s ním se dnes na podium podívali i jeho krajané Marc Márquez a Jorge Martin.

MotoGP: Do závodu v Austinu vystartuje jako první Viñales

Ze zisku pole position se dnes v Austinu raduje Maverick Viñales. Do první řady jej doprovodí Pedro Acosta a Marc Marquez.

MotoGP: Do druhé kvalifikace se probojovali Jack Miller a Alex Márquez

Do druhé části americké kvalifikace postupují Jack Miller a Alex Márquez. Těsně mimo postup skončili Raul Fernandez a Miguel Oliveira z týmu Trackhouse. Fabio Quartararo v závěru upadl, ale odešel po svých. Do závodu se vydá z šestnáctého místa. S p…

MotoGP: Texaský pátek uzavřel nejlepším časem Martin

Na prvních třech místech rozhodujícího tréninku se v Austinu seřadili tři Španělé - Jorge Martin, Maverick Viňales a Marc Marquez.

Vzpomínky na loňskou GP Argentiny

7.dubna » MotoGPSport.cz
Dle původního plánu se dnes měla jet GP Argentiny, nicméně už před začátkem letošní sezóny bylo oznámeno, že se letos v Argentině nakonec nepojede. Zavzpomínejme si tedy aspoň na loňský závod.

MotoGP: Martin vítězí v Portugalsku, Bagnaia a Márquez kolidovali, Acosta na podiu

24.března » MotoGPSport.cz
Jorge Martin se v Portugalsku raduje z výhry. Druhý skončil Enea Bastianini. Nováček Pedro Acosta se dnes poprvé podíval na podium v MotoGP. Bagnaia a Marc Márquez společně upadli.

MotoGP: Portugalský warm up ovládl Martin

Do nejlepší trojky se dnes dopoledne vešli Jorge Martin, Enea Bastianini a Jack Miller. Dvacet jezdců je v jedné vteřině. Marc Márquez ve warm upu upadl, ale odešel po svých.

MotoGP: Viñales se raduje ze své první výhry ve sprintu

23.března » MotoGPSport.cz
Maverick Viňales si dojel pro svou první výhru ve sprintu. Druhý skončil Marc Márquez. Třetí místo obsadil Jorge Martin. Francesco Bagnaia delší dobu vedl, ale po výletu mimo trať klesl na čtvrté místo, na němž nakonec i skončil.

MotoGP: Na úvod byl v Portugalsku nejrychlejší Marc Márquez

22.března » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas prvního volného tréninku třídy MotoGP zaznamenal Marc Márquez. Druhé místo obsadil Maverick Viňales. Na třetí příčku se zařadil Brad Binder.

MotoGP v Kataru 2024: Ohlasy z podia

12.března » MotoGPSport.cz
První letošní závod ovládl Francesco Bagnaia. Druhé místo obsadil Brad Binder. Jorge Martin dorazil do cíle jako třetí.

MotoGP: Velkou cenu Kataru ovládl úřadující šampion Bagnaia

10.března » MotoGPSport.cz
Včera byl Francesco Bagnaia ve sprintu až čtvrtý, ale v dnešním dlouhém závodě se raduje z výhry. Na podium jej doprovodili Brad Binder a Jorge Martin.

Tato informační stránka o Brad Binder zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brad Binder" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes