Patrick Blanc

Vztahuje se k

Vegetace na stěnách: Vertikální zahrady se uplatňují ve světové architektuře

24.srpna » eStav.cz
Stále častěji představují rostliny zajímavý designový prvek, například jako interiérové či exteriérové vegetační stěny. Průkopníkem zeleného vertikálního designu je francouzský botanik a designér Patrick Blanc.

Slavné vertikální zahrady Patricka Blanca

25.května » Prima-Living.cz
Taky vám srdce plesá nad každou luční kytičkou na jaře a nad každým plevelem, který si proklestí cestu asfaltovými chodníky šedivé džungle velkoměsta? Tak to budete z následující galerie obrázků nadšení!

Objevte kokedamy, létající květináče a skleníky

30.listopadu » Ženy.cz
Nemusíte mít zahradu, terasu a ani balkon, přesto můžete být dennodenně obklopeni zelení. Rostliny v interiéru jsou zejména dekorativním prvkem, třeba v kuchyni však můžete pěstovat i bylinky či zeleninu.

Zelená stěna oživí interiér

30.srpna » České stavby
Zelené stěny mají více synonym, vždy však jde o jediné – o takové instalace živých rostlin v interiéru i exteriéru, které vytvoří na stěnách souvislé zelené koberce.

Zelené fasády

24.června
Ve městech, kde je nedostatek ploch zeleně, je třeba využít k jejímu rozšíření veškeré možnosti. Vedle mobilních nádob či střešních zahrad se nabízí varianta v budování zelených..
Jiří Pospíšil - Český politik
ODS - Politická strana
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov

Tato informační stránka o Patrick Blanc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrick Blanc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes