James Browne

Vztahuje se k

Dobří holubi se vracejí. Legendární Maceo Parker znovu míří do Plzně

22.listopadu » Plzeň.cz
Do Měšťanské besedy v Plzni se 6. dubna 2018 vrátí ikona funkového saxofonu Maceo Parker. Legendární americký saxofonista a dlouholetý spoluhráč zpěváka Jamese Browna je pověstný svými strhujícími koncerty, které nenechají nikoho v klidu a jsou ob...

Clyde Stubblefield - Král funkového rytmu, kterého inspiroval zvuk pračky i vlaku

4.března » iREPORT.cz
O bubenících se říká, že jsou něco jako hokejoví brankáři. Prostě trochu mimoni. V oblasti financí to platí i o slavném "Funky Drummerovi" Clydovi Stubblefieldovi, který letos 18. února zemřel ve věku 73 let na...

Zemřel bubeník Jamese Browna, který nahrál Sex Machine a Cold Sweat

20.února » Novinky.cz
Bubeník Clyde Stubblefield zemřel v sobotu ve věku 73 let. Proslul jako spoluhráč ikony funku Jamese Browna a jeden z nejsamplovanějších bubeníků v oblasti hip hopu, uvedl server Rolling Stone.

Zemřel Funky Drummer Clyde Stubblefield. Legendární bubeník nahrával s Jamesem Brownem a imponoval hiphoperům

20.února » iREPORT.cz
Ve věku 73 let zemřel bubeník Clyde Stubblefield, který po boku Jamese Browna psal historii funku. V sobotu 18. února podlehl následkům selhání ledvin.

Manýry zpěváka Prince: Co jste o slavném hudebníkovi nevěděli

24.dubna » EuroZprávy.cz
Washington - 21. dubna zemřel slavný zpěvák Prince. Server Huffington Post na jeho počest sestavil seznam zajímavostí o jeho životě a kariéře.

Největší zajímavosti ze života zpěváka Prince. Odmítl společnou skladbu s Jacksonem

24.dubna » globe24.cz
Washington - 21. dubna zemřel slavný zpěvák Prince. Server Huffington Post na jeho počest sestavil seznam zajímavostí o jeho životě a kariéře.

Tato informační stránka o James Browne zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Browne" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes