15
new stories - click to show

Max Richter

Related to

Ivo Kahánek a Jakub Hrůša v cenami ověnčené nahrávce klavírních koncertů Antonína Dvořáka a Bohuslava Martinů

13.May » Classic Praha
Za supraphonskou nahrávku Dvořákových a Martinů klavírních koncertů získali mj. Cenu Anděl. Nahrávka zazní na Classic Praha v sobotu 20. května.

Balet Gala #2 v Jihočeském divadle: hladké spojení klasiky a moderny, studentů i tanečních sólistů

19.December » Opera PLUS
Začátkem prosince se jeviště DK Metropol stalo místem setkání předních českých umělců Jihočeského divadla, Národního divadla v Brně, J. K. Tyla v Plzni, Divadla F. X. Šaldy v Liberci, s tanečníky Královského baletu v Londýně, Bavorského státního bal…

Covert Ensemble

24.October » Informuji.cz
Hudební slavnosti Vladimíra Reiského de Dubnic * XIV. ročník... | Vilémov - (2022-12-01 18:00:00 - 2022-12-01 00:00:00)

Státní svátek oslavíme hudbou českého velikána Antonína Dvořáka

22.October » Classic Praha
Dvořákovu Osmou a Devátou zahraje Česká filharmonie. Krásné hudební kusy jsou připraveny i na další večery posledního říjnového týdne.

Nové desky 23/2022 - od George Ezry přes Carrie Underwood po Nikol Bókovou

15.June » musicserver.cz
Teplé dny se blíží a vy se můžete osvěžit novinkou čerstvé držitelky Anděla Nikol Bókové, návratem Carrie Underwood ke country, sympaťákem Georgem Ezrou, ohlédnutím se Neneh Cherry, rockovými riffy Michaela Monroea a Motionless In White, Nickem Mulv…

Baletní inspirace – Malá scéna, velké emoce

2.June » Opera PLUS
Soubor baletu Divadla J. K. Tyla zahájil v pátek 27. května na Malé scéně Nového divadla novou tradici – během večera s názvem Baletní inspirace představili jeho členové své vlastní choreografie. Připravili je se svými kolegy ve svém volném čase. Ba…

Variations of Dreams – Zdařilý absolventský večer

Ve Vinohradském divadle se konalo absolventské představení Pražské taneční konzervatoře. Dramaturgie večera byla vytvořena tak, aby studenti mohli ve zvoleném programu vykonat praktickou absolventskou zkoušku z oboru klasický a moderní tanec.

Nejlepší aplikace pro tento týden: Chat s okamžitým překladačem, hlídač stravování a lepší usínání

17.March » MobilMania.cz
V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? •Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. •Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Spring Draft Works – Choreografické črty z londýnského The Royal Ballet

Baletní večery složené z choreografických prvotin a pokusů členů souboru jsou oblíbeným doplněním repertoáru řady divadel po celém světě.

Na psaní mě nejvíc baví balanc intuice, neřízenosti a správné formy, říká autorka Smrtholky Lucie Faulerová

27.May » ČRo 3 Vltava
Jak zní román Smrtholka? Jako skladba Infra 5 od Maxe Richtera, kterou autorka Smrtholky Lucie Faulerová při psaní knihy poslouchala. Román získal Cenu EU za literaturu.

Tato informační stránka o Max Richter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Max Richter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes