15
new stories - click to show

Petr Borovský

Related to

V nominaci na Ceny Thálie jsou tři herci z Plzně

3.November » Plzeň.cz
Herecká asociace odtajnila v pondělí 2. listopadu jména umělců nominovaných na prestižní divadelní Ceny Thálie. Jsou mezi nimi i umělci ze dvou plzeňských scén – Petr Borovský z Divadla Alfa, Michaela Štiková Gemrotová a Pavel Režný z Divadla J. K...

Thálii za celoživotní dílo letos získá Abrhám! Nominaci mají i Stárková a Savka

2.November » Blesk.cz
Ceny Thálie za celoživotní dílo získají v kategorii činohry Hana Bauerová, která vytvořila více než 150 rolí v Jihočeském divadle, a Josef Abrhám (80), jehož jméno je spojeno s Činoherním klubem.

Z tiskových zpráv: 10. ročník festivalu Ohromné maličkosti

13.August » i-divadlo.cz
Sobota 29.8. a neděle 30.8.2020 v Divadle Alfred ve dvoře (Františka Křížka 36, Praha 7). „Dům plný zázraků.“ 70 představení – 30 různých produkcí – ve 2 dnech - 4 tříhodinových blocích – z toho 2 pro děti (15:00-18:00) - 2 pro dospělé (19:00-22:0...

Divadelní glosy (nejen) z Plzně (No. 33)

Od čtenáře -- Divadlo Alfa premiérou Cirkus zlodějů vsadilo na detektivku, cirkusové prostředí a několik typů loutek. Inscenace pro celou rodinu vznikla adaptací předlohy současného britského autora Williama Sutcliffa Cirkus zlodějů a tombola zkázy.

Foto: Veletrh vědy láká tisíce návštěvníků, mohli si zkusit třeba roztočit tornádo

8.June » Bleskově.cz
Podívat do renesanční tiskařské dílny, zkusit si zažehnout plazmu nebo roztočit tornádo mohou návštěvníci Veletrhu vědy, který trvá do soboty.

Tato informační stránka o Petr Borovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Borovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes