Jan Brandejs

Vztahuje se k

Jak jsme žili v Československu: Město Velký Šenov

7.června » Děčínský deník
Děčínsko - V pátek 8. června pokračuje pouze v tištěném Děčínském deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.

NAŠE ŠKOLKA: Už ve středu představíme děti z MŠ Makrvartice

Děčínsko – Seriál Deníku "Moje první tablo ze školky" pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Děčínsku. Ve středu 4. dubna přinese tištěný Děčínský deník čtenářům další díl tohoto seriálu.

FOTO, VIDEO: Na Dance Děčín 2018 se sjely stovky tanečníků

29.března » Děčínský deník
Děčín - Několik desítek tanečních skupin z celé České republiky ve čtvrtek roztančilo sportovní areál v Maroldově ulici v Děčíně.

Doba porcelánových prasátek je dávno pryč

13.února » FTV Prima
Snad všichni jste se s tou baculatou porcelánovou věcí potkali – spořící prasátko. Občas jste do ní hodili nějaké drobné a za rok jste byli překvapeni, kolik korun máte naspořeno. A hurá na nákupy.

Co dělat, aby se důchod nestal jen vzpomínkou na plat

21.listopadu » FTV Prima
Vnouček se ptá: „Dědo, co je to důchod?“ Dědova odpověď je krátká, ale výstižná: „Jen smutná vzpomínka na plat!“

Doba porcelánových prasátek je dávno pryč

24.října » FTV Prima
Snad všichni jste se s tou baculatou porcelánovou věcí potkali – spořící prasátko. Občas jste do ní hodili nějaké drobné a za rok jste byli překvapeni, kolik korun máte naspořeno. A hurá na nákupy.

Veřejnoprávní ČT za peníze občanů slouží nadále zájmům mocných

13.října » Jan Šinágl
Včera jsem se po čase vypravil na zasedání Rady ČT. Poprvé byl vyžadován OP i novinářský průkaz. Presenční listinu už vyplňuje ochranka. Opět žádná veřejnost a žádní zástupci tisku. Pouze důchodce pan Miloš Tříska, chvíli poseděl, řekl něco nejblí...

To je blbost, Zemane. Vždyť by Česká televize šla do kytek. Není to pekárna. Slyšte zaskočené členy Rady ČT

12.května » ParlamentniListy.cz
Je to blbost. Veřejnoprávní Česká televize nemůže být státní. Ztratila by svoji nezávislost a dostala by se pod tlak politiků, kteří zrovna vládnou. Tak se k názoru prezidenta Miloše Zemana vyjadřují členové rady televize. Reagovali i na výrok hla...
Ivana Levá - politik za KSČM

Tato informační stránka o Jan Brandejs zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Brandejs" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes