Petr Burda

Related to

ATOP: 12 až 20 portový managed POE switch s funkcemi Layer 3

Společnost ATOP nabízí dvě řady průmyslových switchů EHG751x a EHG761x, které obsahují speciální funkce Layer 3. Obě varianty nabízí až 16 standartních ethernetových portů a 4 SFP porty pro speciální aplikace.

Názor člověka ze silného populačního ročníku

27.March » Haló noviny
Když má člověk v občanském průkazu vyznačený ročník narození 1948, může mít vzhledem k prožitým zkušenostem trochu jiný žebříček hodnot, než mají dnešní dvacetiletí. A na první příčku dává fakt, že právě teď jsme všichni bez rozdílu věku a napříč ...

Hromadné odesílání SMS zpráv

25.March » Automatizace.HW.cz
HWg-SMS-GW3 je GSM brána, primárně určená jako příslušenství k produktům HW group. Vy, naši zákazníci, si jí pořizujete i na jiné účely a dle ohlasů jste spokojeni.

Pane prezidente mé České republiky…

24.March » Haló noviny
Už tři týdny velmi intenzivně obchází i naše domovy strašidlo, strašidlo koronaviru. Ti, co někdy četli klasiky, mohou mít úsměv na rtech, ale už před čtrnácti dny poprvé prezident republiky Miloš Zeman vydal veřejné prohlášení k epidemii koronavi...

Počasí jako na houpačce: Děsivá výstraha od meteorologů!

10.March » Aha!
Potkaly se nad Zlínem... Na východní straně Měsíc, na protilehlé zapadající Slunce. Čtenář Petr Burda ze Zlína vyfotil krásnou podívanou.

ATOP: Vodotěsný unmanaged průmyslový gigabitový switch s 5 porty

EMG8305 je robustní 5 portový neřízený ethernetový switch s krytím IP67 a pěti porty 10/100 / 1000BASE-T (X). Není vybaven konektory RJ 45, ale kvůli vodotěsnosti byl zvolen typ konektoru M12, který se v průmyslu běžně používá.

Kousky hardware, které umí spoustu věcí 2 – převodníky A/D vstupů

Monitorovací ústředny HW group se instalují do serveroven a racků pro dohled teploty, vlhkosti a otevření dveří (předních a zadních), popřípadě detekce napájení. Vše v pořádku, takto je zajištěna 100% požadovaná kontrola. Může to být ještě lepší? ...

Ethernet vs. sériové protokoly v průmyslu

19.February » Automatizace.HW.cz
Firmy si uvědomují, že vzájemné propojení strojů a včasná analýza jejich dat dokáže zvýšit jejich ziskovost. Analýza se provádí nejlépe v cloudu a pro přenos dat je zapotřebí bezpečná a spolehlivá komunikace. Jaké komunikační protokoly se používají?

HWg Kalibrátor - kousek hardware, který umí spoustu věcí

17.February » Automatizace.HW.cz
Jak využít monitorovací jednotky HWg pro monitoring třetích stran? Jak měřit tlak/podtlak v uličkách mezi RACKy? Jak monitorovat tlak ve vodovodním řadu?

HWPORTAL.cz jako mozek IP zařízení

10.February » Elektrika.cz
HW server představuje HWPORTAL.cz, který je podle slov Petra Burdy mozek pro všechna IP zařízení HW group. Dokáže je nejen sledovat a vyhodnocovat, ale i ovládat ... rozhovor na stage Digitální továrny 2.0 byl o kvalitě a možnostech zařízení, kter...

ATOP: Unmanaged průmyslové switche s PoE a SFP slotem

9.January » Automatizace.HW.cz
Společnost ATOP se zaměřuje na zařízení pro průmyslové sítě. Ve svém portfoliu mají 5 až 7 portové gigabitové switche, které se pyšní certifikáty ATEX zóna 2 a EN50155 / EN50121-4 - železniční a traťové aplikace. Pro speciální funkce lze použít SF...

Příležitost v IoT pro malé firmy má jméno HWPortal.cz

19.December » byznys.hw.cz
Byznys v IoT se otevírá, přichází řešení nejen pro velké integrátory. HWPortal.cz mohou do svých řešení snadno integrovat poskytovatelé služeb, stejně jako servisní firmy a svým zákazníkům poskytnout přidanou hodnotu bez investic a rizik.

Tato informační stránka o Petr Burda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Burda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes