Martina Brauner

Vztahuje se k

eD system a Dileris s partnery na karlštejnském greenu

První turnaj Fun Golf Tour pro své partnery připravil distributor eD system společně se sesterskou společností Dileris. Golfoví nadšenci se sešli v resortu na Karlštejně.

Jarních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 7 zástupců značek

4.června » ChannelWorld
Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou každoročně pořádá eD system a. s. Na tradičním setkání se v průběhu dubna a května v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

Partneři sítě Klikman si prohlédli večerní Mikulov

14.listopadu » Reseller Magazine Online
Na tradičním setkání partnerské sítě Klikman, pořádaném distributorem eD‘ system Czech v Mikulově, se letos sešlo na 200 účastníků. K vidění byly nejnovější produkty 22 značek, 15 přednášek i malebná zákoutí Mikulova.

Jarních eD workshopů se zúčastnilo na 200 partnerů

Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou pořádá eD´ system Czech. Na tradičních setkáních se v průběhu května a června v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

eD Expo 2017? Herní program, 55 IT výrobců a Zorka Hejdová

8.února » ChannelWorld
Level up! Tak zní motto letošního ročníku největší IT distribuční konference v České republice eD Expo. Tu organizuje společnost eD´system Czech a každoročně se jí účastní stovky zástupců z řad odborné veřejnosti. Letošní jarní setkání se uskutečn...

Tato informační stránka o Martina Brauner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Brauner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes