Kateřina Brettschneiderová

Vztahuje se k

Chléb "Karkulka". Je červený a má antioxidačními účinky

30.června » Týden.cz
V pekárnách se od letošního května objevil nový a pro zdraví příznivý druh chleba. Přezdívá se mu Karkulka podle jeho načervenalé barvy a je vyrobený z šedesátiprocentní celozrnné mouky z purpurové pšenice.

Odchycený rys dostal sledovací zařízení a jméno Kryštof

16.června » Týden.cz
Výzkumníkům z brněnské Mendelovy univerzity se podařilo odchytit vzácného rysa ostrovida, který se od září 2016 pohybuje v Chráněné krajinné oblasti Moravský kras, připevnili mu sledovací zařízení.

Výstava orchidejí v Brně okouzlí každého

6.března » Vivarista.sk
Botanická zahrada Mendelovy univerzity v Brně-Černých Polích letos pro návštěvníky přichystala pět výstav a akcí. V pátek začala výstava orchidejí a tropických motýlů. V tiskové zprávě to uvedla mluvčí univerzity Kateřina Brettschneiderová. Mendlo...

Zahrada Mendelovy univerzity láká na sbírku orchidejí

3.března » Týden.cz
Botanická zahrada Mendelovy univerzity v Brně-Černých Polích letos pro návštěvníky přichystala pět výstav a akcí. Dnes začala výstava orchidejí a tropických motýlů, uvedla mluvčí univerzity Kateřina Brettschneiderová.
Jan Werich - Český herec

Tato informační stránka o Kateřina Brettschneiderová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Brettschneiderová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes