15
new stories - click to show

Jana Březinová

Related to

Evropský Green Deal: Pomůže životnímu prostředí?

11.June » Elektřina.cz
Green Deal neboli Zelená dohoda pro Evropu je strategie evropských států, jak bojovat s globálními změnami klimatu, znečištěním ovzduší, půdy, vodních toků a dalšími klimatickými výzvami. Pomůže tento ambiciózní plán EU životnímu prostředí? Nepošk...

Jitka se dva roky snažila o početí. Otěhotnět jí pomohla až pandemie

6.June » Žena-in.cz
Dnešní Národní den neplodnosti se snaží poukázat na problémy mnohých párů v cestě za vysněným miminkem. V České republice se obtíže s plodností týkají 20 % párů. Naděje ale umírá poslední, a tak pro vás dnes máme tři příběhy se šťastným koncem.

Cena elektřiny za komunismu: Je dnes dražší?

3.May » Elektřina.cz
Cena elektřiny za komunismu: Je dnes dražší? Jo tenkrát za komunistů, to bylo všechno levnější! Také máte ve svém okolí někoho, kdo tuhle větu s oblibou používá při lamentování nad drahými cenami v podstatě jakékoliv zboží či služeb? Jak je to s e...

Kotlíková dotace 2021: Jak získat tisíce korun od státu?

26.April » Elektřina.cz
Kotlíkové dotace patří k nejvyužívanějším dotačním programům v České republice. Domácnosti díky nim dostávají významné příspěvky na výměnu starých kotlů. Pokračují kotlíkové dotace v roce 2021? Jakým způsobem můžete získat tisíce korun od státu na...

Velikonoce po hornicku. Kořalka v kraji tekla vždy, ale až po uctění tradic!

Mastné to není a půstu neškodí, tak se v havířských koloniích na Ostravsku zdůvodňovalo nalévání štamprlí i v období před prvním jarním úplňkem a zásadními křesťanskými svátky.

Nakažených ubývá, ale situace u nás je nadále vážná, upozorňují z nemocnic

30.March » Seznam Zprávy
Téměř měsíc trvá ve středočeských nemocnicích stav hromadného postižení osob a situace se zatím výrazně nemění. V Moravskoslezském kraji počet pacientů s covidem v nemocnicích v těchto dnech narůstá.

To bylo spěchu! Toníčka maminka porodila po půlnoci před nemocnicí na trávníku

22.March » Blesk.cz
Ještě kousek zbýval a malý Toníček by se narodil na porodním sále. Jenže miminko se rozhodlo jinak a na svět vykouklo na zemi před nemocnicí ve Frýdku-Místku za asistence tatínka.

Maminka cestu do porodnice nestihla, Toníka porodila na trávníku

22.March » tn.cz
Nečekané půlnoční překvapení zažili zdravotníci frýdecko-místecké nemocnice. Na trávníku před budovou se narodilo miminko. Toníčkovi na svět pomáhali zdravotníci i tatínek.

Toníčka maminka porodila na trávě před Nemocnicí ve Frýdku-Místku a o půlnoci

Nečekané půlnoční překvapení čekalo zdravotníky frýdecko-místecké nemocnice. Maminka, která přijela k druhému porodu, to už nestihla do porodnice. Sotva přijela s nastávajícím tatínkem k hlavnímu vchodu, vystoupila a lehla si na trávu.

Herečka Jana Březinová: Měla deprese, Vinklářovi zlomila srdce, za Havla se postavila

15.March » Expres.cz
Krásná tmavovláska se smutnýma očima učarovala nejen divákům, ale i mnoha mužům. Jednomu dokonce tak, že kvůli ní opustil rodinu. V hereckých kruzích z toho byl pořádný skandál.

Vakcín není dost, některé nemocnice musí lidem rušit termíny

29.January » ČRo Ostrava
Některá očkovací místa musí dočasně rušit už objednaným seniorům termíny očkování první dávkou vakcíny proti nemoci covid-19. Dnes o tom rozhodla i nemocnice Frýdek-Místek.

Geislerová není první... Boženu Němcovou hrála i Švorcová!

25.January » Aha!
Příliš sexu! Právě uzavřená čtyřdílná minisérie Božena o životě spisovatelky Němcové vzbudila pohoršení u mnohých diváků, a hlavně divaček. Nelíbily se jim otevřené milostné scény obou představitelek titulní hrdinky Anny Kameníkové (26) a Ani Geis...

Tato informační stránka o Jana Březinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Březinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes