Štěpánka Břízová

Vztahuje se k

Chcete přestat kouřit? Ve FN Plzeň v úterý poradí, jak na to

6.června » Region Plzeň
Většina kuřáků si přeje přestat kouřit. Odvykání kouření pro mnohé není snadné, proto existují místa, kde odborníci mohou pomoci.

Tohle jsou nejčastější zloději vašeho spánku! (Ne)kradou ho i vám?

25.dubna » Proženy.cz
Na spánek připadá v průměru až třetina života. Jeho nedostatek, ať už jej způsobuje cokoli, ovlivní zdraví a pohodu víc, než si myslíte. Co ho ruší? Jsou důvody, které jste nejspíš ani netušili!

V Plzni vznikla druhá spánková laboratoř, pacientům zkrátí čekací doby

23.března » iDNES.cz
V Plzni se otevřelo další lékařské pracoviště pro pacienty s poruchami spánku. Kromě spánkové laboratoře ve fakultní nemocnici funguje také centrum v Poliklinice na Denisově nábřeží. Další články k tématu: Zubní pohotovost v Plzni se vrací na poli...

V Plzni vznikla druhá spánková laboratoř, pacientům zkrátí čekací doby

23.března » iRegiony Impuls
V Plzni se otevřelo další lékařské pracoviště pro pacienty s poruchami spánku. Kromě spánkové laboratoře ve fakultní nemocnici funguje také centrum v Poliklinice na Denisově nábřeží.

Plzeňští lékaři radí: V posteli jen spěte a sexujte

22.března » Region Plzeň
V jakémkoli věku je dobrý noční spánek jedna z nejlepších cest, jak zůstat šťastný a zdravý. Řádný spánek je jedním z pilířů zdraví spolu s vyváženou dietou a cvičením. Špatná kvalita a trvání spánku mohou vést k vážnému ohrožení zdraví fyzického,...

Tato informační stránka o Štěpánka Břízová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Břízová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes