Macdonald Brook

Vztahuje se k

Video: GAMBLE - teaser s Brook MacDonaldem - 23 sekund divočiny

13.dubna » Dolekop.com
Creative Concept ví, co dělat, aby nalákal na film GAMBLE. Uvolnil další teaser, tentokrát s Brook "Bulldog" MacDonaldem - whipy a furt plnej! Bude celý film bude stejně dobrý jako tento teaser? Na stopro!

Mondraker: tovární tým bez Harta, ale s Bulldogem

12.ledna » Dolekop.com
Už asi víme, že největší hvězda Mondraker DH týmu MS-Mondraker, Danny Hart, bude letos sedlat značku Saracen. No a co udělali v Mondrakeru s prázdným místem v týmu? Obsadili jej Brook MacDonaldem, navrátilcem do barev Mondrakeru.

Video: GT Factory Racing opouští největší hvězdy

15.prosince » Dolekop.com
Sjezdový a endurový tým GT Factory Racing opouští ke konci roku jeho největší hvězdy, Brook MacDonald, Anneke Beerten, Sam Dale, Jackson Frew i Ely Woody říkají pápá v rozlučkovém videu.

Video: Superenduro Canazei - naprostej metal a nejlepší závod, kterej jsem kdy jel

4.července » Dolekop.com
Minulý týden nám o závodě italského Superenduro v Canazei psal Roman Vacek a dnes na něj navážeme super videem od Květáka, který o závodě tvrdí, že to byl naprostej metal a nejlepší závod, kterej jsem kdy jel!

Video: Claudio a Brook ti ukážou dráhu Svěťáku v Andoře

29.června » Dolekop.com
Další kolo Světového poháru je před námi a s ním i komentovaná prohlídka trati, v ní Claudio Caluori předjede Brooka Macdonalda, půjde na tlamu a ještě nám zazpívá. Na ostro se bude ale závodit už v sobotu!

Tato informační stránka o Macdonald Brook zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Macdonald Brook" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes