Gee Atherton

Vztahuje se k

Video: Red Bull Foxhunt - 450 jezdců nahání tři lišky

13.října » Dolekop.com
Red Bull Foxhunt hromadný sjezd, když liška nahání lovce se již poněkolikáté odehrál na britských ostrovech a závodili jak holky, tak kluci. V klukách byli lišky Loic Bruni, Rob Warner a Gee Atherton. Podařilo se jim předjet celé pole jezdců a doj...

Gee Atherton vs. 400 jezdců. To je Red Bull Fox Hunt

14.listopadu » ExtremeMAG
Gee Atherton si letos znovu zahrál hru na lišku a psy…. Akce Red Bull Fox Hunt se v irském Rostrevoru konala už popáté a opět se na start postavily čtyři stovky jezdců, kteří si zahráli lovecké psy na honu lišky v podání bývalého mistra světa ve s...

Test: rukavice Fist Maddo Helium Glove

7.listopadu » Dolekop.com
Otestoval jsem rukavice australského výrobce Fist pod které se podepsal jeden z nejznámějších freestyle motokrosařů. Jednoduché a stylové rukavice Fist Maddo Helium Glove padnou na ruku tak, že je skoro necítíš. A navíc za super cenu.

Video: Milan Myšík je zpět v plné síle

17.října » Dolekop.com
Milan Myšík byl na letošní sezónu připraven důkladně, ale nešťastně obnovené zranění mu vystavilo stopku. Milan se na konci sezóny vrátil a ukázal, že je zpět a musí se s ním počítat.

Video: Tomáš Zejda na Red Bull Joyride

17.října » Dolekop.com
Videodokument Adama Kováře o tom, jak strávil čas Tomáš Zejda aka Leader ve Whistleru na Cranktworxu, kam přijel již popáté závodit na jeden z největších slopestyle závodů Red Bull Joyride. Příjemná podívaná nabitá ostrýma poletama.

Video: Red Bull Foxhunt - dožene Gee Atherton jako liška své lovce?

14.října » Dolekop.com
Stejně jako nedávno jeho sestra Rachel, tak i její bratr Gee Atherton se utkal v obráceném lovu na lišku. Popáté se jelo v Rostrevoru a Gee si dal za úkol nikomu nic nedarovat zadarmo. Podařilo se mu předjet všechny jezdce?

Tato informační stránka o Gee Atherton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gee Atherton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes