Gee Atherton

Related to

Bikecheck: Gaspi poskládal novou Mondraker Super Foxy RR

4:29 » Dolekop.com
Nový ,zam si vyžaduje nové kolo. Tak by se dal shrnout následující bikecheck. Richard Gasperotti aka Gaspi si na osmé pokračování jeho video projektu ,zam poskládal nového devětadvacetipalcového Mondrakera - Super Foxy RR 29 Carbon.

Bikecheck: Vojta Bláha Rock Machine 90-27 RZ - kompletně na DVO

14.August » Dolekop.com
Vojta Bláha jezdí v letošním roce naposledy v kategorii do 21 let, příští rok ho uvidíme v mužské elitní kategorii, ale stále na kole Rock Machine, jeho aktuální model Rock Machine Blizzard 90-27 RZ se podíváme v dnešním bike checku.

Bikecheck na nosiči: Ghost FR AMR Michala Prokopa - má tam duši

8.August » Dolekop.com
Michal Prokop je náš nejúspěšnější enduro závodník a jako všichni závodníci i on neustále své kolo ladí, vylepšuje, inovuje a zkouší. Co nového má na kole teď? Budeš se divit, ale má tam třeba duši. A taky různě velká kola!

Bikecheck: Qayron Carma 160 - Přemek Tejchman zkouší Kombo 29/27.5

7.June » Dolekop.com
Kolo Qayron Carma 160 je standardně vybaveno průměrem kol 27,5 se zdvihem 160 mm. To by ale nebyl Přéma, aby nepřišel s nějakou vychytávkou a na jeho biku najdeme takzvané Kombo 29"/27,5".

Bikecheck: Max Adami bude letos sedlat Norka - Norco Range C7.1

15.April » Dolekop.com
Max Adami je nadějný enduro jezdec, který nám dnes představí kolo, které bude sedlat v letošním roce. I přesto, že v nabídce Norco jsou 29palcová enduro kola, tak bude nadále jezdit na malých. Proč? I to se dozvíš v jeho bikechecku.

Bikecheck: Kolo, které vyhrává WBS, Malochův Trek Slash 9.9 2019

10.April » Dolekop.com
Maloch aka Petr Malý je mladý, velmi nadějný jezdec, který se vždy pohybuje na horních příčkách výsledkové listiny. Podívali jsme se blíže na jeho kolo, Trek Slash 9.9 2019, na kterém třeba vyhrál první letošní závod seriálu WBS.

Rozhovor a bikecheck: Vojta Bláha - o kole a sezóně...

14.March » Dolekop.com
Těsně před startem nové závodní sezóny jsme se zastavili s nejúspěšnějším mladým českým endurařem, Vojtou Bláhou. Koukli jsme na jeho kolo, probrali život, holky a tak vůbec. Původně jednoduchý Bikecheck se nám s Vojtou, jak už se to občas stane, ...

Video: Kirt Voreis - Made for your ride - Episode 1

8.March » Dolekop.com
Kirt Voreis ve vtipně provedeném videu promuje oblečení Fox. Fox nabízí různé varianty a kombinace oblečení, tak aby skvěle sloužily právě v prostředí, kde jezdíš. Do kalifornské pouště si Kirt zvolil Defend Collection.

Bikecheck: Gee Atherton představí svůj prototyp Atherton Bikes

8.March » Dolekop.com
Po čase opatrného představování je zde kompletní video představení třetí verze prototypu sjezdového kola Atherton Bikes. Gee Atherton prozradí něco málo o geometrii, něco málo o svém nastavení kola a nebude chybět ani pár jezdeckých záběrů.

Prototype 1 - Athertonovi odkryli detaily svého kola

6.February » Dolekop.com
O tom, že Athertonovic klan končí u Treku jsme informovali nedávno. Kam půjdou dál nebylo jasné, vše bylo zahaleno tajemstvím. Nyní je již jasné, že budou jezdit pod vlastním týmem a na vlastních kolech, ale opět informace jsou kusé. Pojďme se pod...

Letošní představování týmových novinek ve znamení Instagramu

10.January » MTBS.cz
Podobně jako sníh zasypává Česko, tak Instagram nás poslední dny zásobuje informacemi o týmových novinkách. Některé jsou vtipné, některé řekněme napínavé a některé prostě jsou. Včera to byl tým Kross Racing se svou "Pixel" grafikou a postupným uvo...

Tato informační stránka o Gee Atherton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gee Atherton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes