Pepa Kašík

Related to

Video: Pepa Kašík informuje - Déem 2020 - modrá lajna je postavená jde se jezdit

31.July » Dolekop.com
Od zítřka je oficiálně otevřena modrá lajna na Dolní Moravě. Sedm kilometrů flow trailu, mrkni na něj, ať víš na co se těšit.

Video: DÉEM 2020 - Zkoušíme lítat černou Air line

10.July » Dolekop.com
Pepa Kašík přichází s dalším videem ve kterém ukáže jak probíhá stavba, přesněji testování černé dráhy na Dolní Moravě.

Video: Frenks video - Frenk, stará parta a dva dny v lese = super kombinace

5.June » Dolekop.com
Frenk, borec, kterýho poznáš podle tílka má nový video. Sešla se stará parta, poladil pár spotů a za dva dny natáčení bylo hotovo. Krátké, ale intenzivní!

Otestuj si Mondraker - testovací středy

28.May » Dolekop.com
Chceš si vyzkoušet kola Mondraker na vlastní kůži? Nemáš to daleko do Prahy, do Zbraslavi? Tak pak máš každou středu jedinečnou šanci. Česky dovozce Mondrakeru totiž U Posledního Kelta pořádá Testovací středy.

Video: Pepa Kašík informuje - Klopíme jednu za druhou, hladíme finální flow

27.May » Dolekop.com
Postup prací na nově vznikající modré lajně na Dolní Moravě dokumentuje Pepa Kašík. A hlásí: Klopíme jednu za druhou, hladíme finální flow.

DÉEM 2020 - narazili jsme na hlínu, jedeme z kopce a stavíme skoky

15.May » Dolekop.com
Pepa Kašík informuje o dalším postupu staveb na Dolní Moravě. Práce jde klukům pěkně od ruky, ostatně poznáte to sami ve videu.

Video: Gap Brothers - Vojta Bláha a Max Adami ve videu

14.May » Dolekop.com
Bajkování není o tom jaký máš kolo, kolik máš na zádech log sponzorů nebo followerů na instáči... je o tom, že miluješ jezdit na kole po lese s kámošema. V tomhle videu jde jen o tohle, tohle je naše vize ježdění na kole. Říkají Vojta a Adam ke sv...

Video: Michal Prokop - City tour po Praze a pokořená Branická skála

5.May » Dolekop.com
Pozitivní vliv cyklistiky na naší fyzickou a duševní pohodu je dobře známý fakt. Můžeme však jezdit na kole během nouzového stavu? Naštěstí v České republice už ano a dokonce ve skupince deseti bikerů. Michal Prokop vyrazil na city tour po našem h...

Video: Pepa Kašík a další posun stavby na DM

28.April » Dolekop.com
Na Dolní Moravě, kam se z Kareše přesunul Pepa Kašík, se staví nový tratě. Tentokrát je to hodně o kamení, ale stavby ala Rychlebské stezky nečekejte.

Video: Sound Of Speed - Pedro Burns bombí ulicemi Chile

28.April » Dolekop.com
Pedro Burns je 22letý enduro jezdec továrního týmu Trek. V následující videu ti ukáže, jak to umí držet a to jak v čilských Andách ve Valle Nevado nebo spolu s Tomášem Slavíkem v ulicích Valpariso.

Video: Behind the Scenes - Polygon UR goes full Hollywood

24.April » Dolekop.com
Jsou videa jejich dokument o natáčení je zábavnější a zajímavější než video samotné. Jestli je takové i týmové video s názvem Polygon UR goes full Hollywood necháme na posouzení laskavého diváka.

Video: Filip Zeman - Toto na ebiku?

23.April » Dolekop.com
Ebike patří jen starým, nemohoucím a nebo nemocným? To si rozhodně nemyslí Filip Zeman jezdící na ebiku CTM Switch Pro. Posuď sám, jestli má pravdu nebo ne.

Tato informační stránka o Pepa Kašík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pepa Kašík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes