15
new stories - click to show

Rastislav Baránek

Related to

Video: Bike Mission On Tour - Bikepark Kubínska a NOVÝ 5,3KM FLOWTRAIL

29.July » Dolekop.com
V dalším díle Bike Mission On Tour Rasťo Baránek vyrazil na Kunínskou Holu vyzkoušet tamní bikepark a také nový flow trail. Jaké je ježdění na Kubínce odpoví následující video.

Video: Bike Mission - Počasie si nevyberá - Majstrovstvá Slovenska v zjazde 2021- Vrátna

22.July » Dolekop.com
Zrušené závody ve sjezdu? To je krajně neobvyklá záležitost. Ale může se to stát. Právě tato situace nastala o víkendovém závodě Slovenského poháru ve Vrátné. O to mrzutější je, že závod byl vypsán jako Mistrovství Slovenska. Rasťo Baránek byl jed...

Video: Letošní MTB Trilogy očima Vojty Bláhy

15.July » Dolekop.com
MTB Trilogy je etapový závod, jak maratonský, tak enduro závod. Obě tratě jsou shodné, jen je rozdíl v tom, že XC jezdci jedou na čas celou etapu a naopak enduráci mají jen několik měřených úseků v každé etapě. Letošní ročník byl těžší než ty před...

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Stačí 7 jázd na postup do finále svetového pohára?

14.July » Dolekop.com
Druhé kolo Světového poháru ve sjezdu hostilo francouzské středisko Les Gets. Zcela nová dráha byla výzvou pro všechny účastníky. Jak se s ní popral Rasťo Baránek sleduj v dalším díle Bike Mission.

Video: Bike Mission - Ako správne BRZDIŤ na bajku? Tipy a triky

7.July » Dolekop.com
Rasťo Baránek je zde s dalšími tipy jak svoji jízdu zlepšit. Tentokrát se zaměřil na správné brždění. Je to hlavně o přední brzdě!

Video: Tomáš Zejda - Bikepark na Dolní Moravě

29.June » Dolekop.com
Bikepark na Dolní Moravě je aktuálně hodně v kurzu. Jeho návštěvu nevynechal ani Tomáš Zejda. Podívej se na celé lajny a budeš mít představu na co těšit či netěšit.

Video: první kolo EWS získává Richie Rude a Isabeau Courdurier

24.June » Dolekop.com
V italském Val di Fassa v oblasti Trentino se včera odehrálo první kolo Světové enduro serie. Dnes mají jezdci volný den a druhé kolo se na témže místě se uskuteční již zítra. První letošní vítězství v elitních kategoriích získal Richie Rude a Isa...

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Toto len tak nezažiješ! Svetový pohár - Leogang 2021

23.June » Dolekop.com
Rasťo Baránek na letošním prvním závodě Světového poháru ve sjezdu zaznamenal svůj životní výsledek. Co předcházelo jeho 38. místu? Jak to probíhá na svěťákovém závodě? To vše prozradí následující video.

Video: holčičí freeride žije a neskutečně roste

22.June » Dolekop.com
Mohlo by se zdát, že freeride na kolech je disciplína určená výhradně pro kluky, ale opak je pravdou. Holčičí freeride žije a neskutečně roste. Důkazem je video shrnující akci Red Bull Formation, kde se sešlo osm nejlepší světových freeriderek. A ...

Video: Sketches of Spain - Michal Prokop a jeho eRaw video ze Španělska

18.June » Dolekop.com
Oblast kolem španělského města Girona nabízí skvělé počasí, výborné jídlo a ty nejlepší enduro traily. To tvrdí Michal Prokop. Podívej se na jeho eRaw video a dáš mu za pravdu! A nebo ne?

Video: Tomáš Zejda po čtyřech letech zpět na Crankworx

17.June » Dolekop.com
Na právě probíhající Crankworx vyrazil po čtyřech letech odmlky i Tomáš Zejda. Pozdravit kámoše, zajezdit a natočit video. Zapni přesun do rakouského Innsbrucku za tři, dva, jedna, teď!

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Slovenský pohár v zjazde mojimi očami

17.June » Dolekop.com
Rasťo Baránek je v prvé řadě závodník a pro závodníka musí být prioritou závody. Jak proběhl první závod slovenského poháru ve sjezdu v Rasťově oblíbeném středisku Košutka ukáže následující video.

Tato informační stránka o Rastislav Baránek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rastislav Baránek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes