15
new stories - click to show

Martin Maes

Related to

Video: TransHongKong - dobrodružství uprostřed velkoměsta s Hans Reyem a Martinem Maesem

26.March » Dolekop.com
Hans Rey a Martin Maes prozkoumávají Hongkong v pětidenní dobrodružství. Půlhodinové video ukazující kontrasty, které nabídne tato asijská megapole - krásná příroda hned na dohled obřích mrakodrapů.

GT Factory Racing posílen o nové jezdce - Denim Destroyer a Ethan Craik

16.January » Dolekop.com
Tým GT Factory Racing dnes oznámil nové složení týmu pro stávající sezónu. Stálice týmu, kterými jsou Wyn Masters, Martin Maes a Noga Korem, doplňují noví jezdci Johannes von Klebelsberg a Ethan Craik.

Světová enduro serie zakončena ve Švýcarsku - celkově vyhrává Hill

24.September » Dolekop.com
Světová enduro serie byla zakončena posledním závodem v Zermattu, na dohled magického Matterhornu ve Švýcarsku. Tento závod vyhrál Martin Maes, ale celkově, a to již potřetí vyhrává Sam Hill. V ženách to bylo snadnější, 8 za sebou jdoucích vítězst...

Seriál EWS zakončil osmý podnik v Zermattu

23.September » MTBS.cz
Letošní seriál Enduro World Seris je minulostí známe šampióny! Závěrečné - osmé - kolo světové série v enduru se tentokrát odjelo ve Švýcarském Zermattu, který závodníkům nabídl nádherné scenérie pod dohledem majestátní hory Matterhon, na druhou s...

Test: CrankBros Mallet E - spojují výhody nášlapných i volných pedálů

16.July » Dolekop.com
Pedály Crankbrothers. Volba velké části "profi pelotonu" ve sjezdu i enduru. Čím jsou tyhle nášlapy tak unikátní, že je volí legendy jako Greg Minaar, Loic Bruni, Rachel Atherton, Martin Maes, Danny Hart a další a další? My si posvítíme na jejich ...

Report: první kolo EWS z Rotorua pro Maese a Courdurier

31.March » Dolekop.com
EWS je odstartováno, první kolo tohohle celosvětového enduro cirkusu se o uplynulém víkendu konalo na Novém Zélandu. A to i s českou účastí. Více přímo od Vojty Bláhy a Milana Čižinského.

Report: první kolo EWS z Rototua pro Maese a Courdurier

25.March » Dolekop.com
EWS je odstartováno, první kolo tohohle celosvětového enduro cirkusu se o uplynulém víkendu konalo na Novém Zélandu. A to i s českou účastí. Více přímo od Vojty Bláhy a Milana Čižinského.

Tato informační stránka o Martin Maes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Maes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes