15
new stories - click to show

Amaury Pierron

Related to

Video: Sound Of SUPREME Speed - Amaury Pierron

3.July » Dolekop.com
Sound Of SUPREME Speed je krátké videu ve kterém Amaury Pierron jede opravdu nehorázně rychle na novém DH kole s mullet setupem kol - velký, malý - Commencal SUPREME DH 29/27. Docela palba, co?

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Správne nastavenie tlmenia

9.April » Dolekop.com
V dalším díle seriálu Bike Mission se Rasťo Baránek zaměřil na základní principy a funkci odpružení. Mimo to poradí, jak ti vidlici a tlumič nastavit.

Video: TransHongKong - dobrodružství uprostřed velkoměsta s Hans Reyem a Martinem Maesem

26.March » Dolekop.com
Hans Rey a Martin Maes prozkoumávají Hongkong v pětidenní dobrodružství. Půlhodinové video ukazující kontrasty, které nabídne tato asijská megapole - krásná příroda hned na dohled obřích mrakodrapů.

Podpoř: Nový trail Rychlebských stezek

26.March » Dolekop.com
Kdo by neznal Rychlebské stezky, projekt trailů, který významně přesahuje hranice svého regionu, nejen regionu, celé České republiky. A právě ty máš šanci podílet se na jejich rozšíření. Podpoř vznik nového trailu. Jak? Čti!

Video: A Dogs Life - Brendan Fairclough a Amaury Pierron na jedné dráze

26.March » Dolekop.com
Jak to dopadne, když na několik soukromých sjezdových dráh nasadíš dva elitní střelce ze svěťáku? Mrkni na epizodu ze série A Dogs Life a Brendan Fairclough společně s Amaury Pierronem ti ukáží zač je toho loket v Jihoafrické republice.

Bruni je sjezdovým králem. K titulu MS přidal i vítězství v SP 2019

8.September » MTBS.cz
Finále sjezdového SP mělo v obou hlavních kategoriích napínavý náboj. Bylo to další parádní představení Francouzů... I sjezdaři měli své velké finále Světového poháru v americkém středisku Snowshoe v Západní Virginii a stálo před nimi velké drama....

Bruni dál kraluje sjezdařům na horských kolech, v Mont-Sainte-Anne dokonal zlatý hattrick

1.September » ČT24
Loic Bruni dovršil na mistrovství světa horských kol v kanadském Mont-Sainte-Anne zlatý hattrick ve sjezdu, když navázal na své předchozí vítězství loni ze švýcarského Lenzerheide a australského Cairns v roce 2017. Celkem dosáhl pětadvacetiletý Fr...

Sjezdaři mají za sebou 2. kolo SP. Ve F. William byli i Češi

3.June » MTBS.cz
Více než měsíc po zahajovacím závodě Světového poháru sjezdařů v Mariboru o víkendu seriál pokračoval druhým kolem v nejoblíbenější lokalitě Fort William ve Skotsku a tentokrát se radovala domácí Rachel Atherton (Atherton Bikes) a Pierron Amaury (...

Tato informační stránka o Amaury Pierron zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Amaury Pierron" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes