15
new stories - click to show

Michal Prokop

Related to

Michal Prokop představí jabloneckému publiku nové album

Česká rocková legenda Michal Prokop představí v sobotu 23. října od 20 hodin jabloneckému publiku dlouho očekávané nové album Mohlo by to bejt nebe.

Od Rusalky k Libuši. Koncert v obřadní síni vysočanské radnice

Praha 9 zve dnes, 21. října, do obřadní síně vysočanské radnice. Pokračuje zde cyklus koncertů, který začne v 19 hodin programem Od Rusalky k Libuši, v podání Elišky Weissové /dramatický soprán/ a Ladislavy Kaspříkové /klavír/.

S Vánočním koncertem se Michal Prokop vrací do staroslavné Lucerny

7:31 » Kultura21.cz
Co by to bylo za Vánoce bez pořádného koncertu? A ten po roční pauze nabízí tradičně v prosinci zpěvák a skladatel Michal Prokop se svou skupinou Framus Five a řadou hostů. Ani letošní rok nebude výjimkou, a tak si do kalendářů výrazně poznačte te...

Michal Prokop se vrací s Vánočním koncertem do slavné Lucerny

20.October » topvip.cz
Co by to bylo za Vánoce bez pořádného koncertu? A ten po roční pauze nabízí tradičně v prosinci zpěvák a skladatel Michal Prokop se svou skupinou Framus Five a řadou hostů. Ani letošní rok nebude výjimkou a tak si do kalendářů výrazně poznačte ter...

Putování za hudbou a básní. Setkání s Jiřím Vondrákem

20.October » ČRo Ostrava
Hudebník a publicista Jiří Vondrák se v 80. letech objevoval na folkových scénách. Zároveň se potkal s dokumentární tvorbou.

Peníze pro rodiny, které se starají o děti s těžkým zdravotním postižením

20.October » Pražský patriot
Radnice Prahy 10 finančně podpoří třiadvacet rodin, které se starají o děti s těžkým zdravotním postižením.

Vánoční koncert Michala Prokopa

20.October » Informuji.cz
Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na vánoční koncert Michala... | Praha 1 - (2021-12-21 20:00:00 - 2021-12-21 00:00:00)

Vánoční koncert Michala Prokopa bude 21. prosince

20.October » Novinky.cz
Každý rok vystupuje Michal Prokop s kapelou a mnoha hosty na tradičním Vánočním koncertě. Letos se tak stane 21. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny.

Večer portugalské hudby v podání Loucas no Fado v Praze 5

20.October » Pražský patriot
Koncert portugalského šansonu vznikl ve spolupráci portugalských zastupitelských úřadů Portugalska, Kobky 9ítka a firmy Likor. Cílem je seznámit širší veřejnost s portugalským hudebním stylem „fado“ a portugalskými víny.

S vánočním koncertem se Michal Prokop vrací do Lucerny

20.October » PLAY.cz
Po roční pauze nabízí tradičně v prosinci svůj vánoční koncert zpěvák a skladatel Michal Prokop se svou skupinou Framus Five a řadou hostů. Uskuteční se 21. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Pro zpěváka bude koncertování v Lucerně návratem ...

Víkend s loutkovým divadlem v Praze 15

20.October » Pražský patriot
Hostivařská loutkárna ve Švehlově sokolovně 23. a 24. října. Akce se za podpory radnice Prahy 15 koná v sobotu od 15 hodin a v neděli od 14 hodin.
Jaroslav Svěcený - Český houslový virtuóz

Tato informační stránka o Michal Prokop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Prokop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes