Michal Prokop

Related to

FOTO: Pod zámkem v Děčíně zahrálo Prokopovo trio. Bylo plno

13.September » Děčínský deník
Do posledního místa zaplněné bylo v neděli 13. září odpoledne zaplněné hlediště u rogala pod děčínským zámkem. Hlavním tahákem dalšího z pravidelných nedělních koncertů bylo vystoupení tria Michal Prokop, Luboš Andršt a Václav Hrubý.

Kouzlo časů minulých: To bejvávaly na koleji časy

13.September » i60.cz
I dnes bych byl na koleji alespoň týden a užil si všeho, co jsme si tenkrát užívali. A vůbec by mně nevadilo, že veškerý komfort by se skládal ze stolu, dvou židlí, železné postele s vrzající matrací, skříňkou ve stěně.

Panaracer Gravel Blinduro 2020 se hlásí, přihlášeni jsou cyklisté z 15 zemí!

11.September » MTBS.cz
Štěrkoletci bděte! Už příští víkend se koná domácí gravel highlight sezony! Na 3. ročník Gravel Blindura je možné se přihlásit už jen dnes! Po patnácti měsících čekání se o příštím víkendu štěrkoletci potřetí setkají na akci, o které je čím dál ví...

Video: jak se jezdí Le Pleney v Morzine s jednou rukou?

4.September » Dolekop.com
Když bajkování miluješ, tak neřešíš, že máš jednu ruku paralyzovanou. Tom je i s tímto handicapem díky skvělým vychytávkám schopen v pohodě jezdit Le Pleney v Morzine. Tohle jednoznačně zaslouží velký respekt!

Třídenní oslava mountainbikingu - Blinduro Trail Fest 2020

31.August » MTBS.cz
Dlouho vyprodaná akce na Lipně Blinduro Trail Fest je historií, jaká byla třídenní premiéra? Závodní program ovládli Kuchyňková a Bláha... Už po čtvrté se sjeli na Lipno milovníci jízdy na oči, hrabanky, deště, endura, pohody, kempování a pochopit...

Report: Blinduro Trail Fest ovládl Vojta Bláha

31.August » Dolekop.com
Letošní Blinduro na Lipně zažilo mnohé poprvé. Poprvé pod názvem Blinduro Trail Fest, poprvé se akce konala na konci prázdnin, poprvé trvala tři dny, poprvé změnila zázemí a bylo toho mnohem víc.

Video: Tomáš Zejda na Podmol bros show

27.August » Dolekop.com
Jak to vypadá, když se spojí freestyle MX a horská kola? To se přesně dozvíš z nejnovějšího videa Tomáše Zejdy. On a bratři Podmolovi ukázali, že tato kombinace dokonale funguje.

Novotný k vraždě poslance Ondráčka nepodněcoval, rozhodl soud

26.August » iDNES.cz
Obvodní soud pro Prahu 5 odmítl potrestat starostu Pavla Novotného (ODS) za údajné podněcování k vraždě komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Podle soudce není skutek popsaný v obžalobě trestným činem, ale mohl by být přestupkem. Soud ho proto ...

Nejočekávanější akce roku je tady - Blinduro Trail Fest 2020

26.August » MTBS.cz
Pozvánka Blinduro Trail Fest Již tento pátek začíná největší gravity biková akce Blinduro Fest na Lipně. Duo Michal Prokop a Zdeněk Pól posunuli své snažení zase o kousek dál, když k tradičnímu dvoudennímu Blinduru přifařili další den navíc. Čtvrt...

Tato informační stránka o Michal Prokop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Prokop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes