15
new stories - click to show

Honza Špika

Related to

Video: Crankbrothers X Fabio Wibmer - New Shoe Day

29.December » Dolekop.com
Fabio a jeho nové bílé střevíce, to se ti bude líbit převelice. Není tomu tak dávno co firma Crankbrothers představila novou řadu bot pro platformové i nášlapné pedály. A jeden z modelů nese i jméno rakouské hvězdy Fabio Wibmera.

Čtyřka Špika, Semerák, Faistaver a Vítek pod Loose Riders Global Alliance

28.December » Dolekop.com
Loose Riders to jsou ty nejšílenější freeridové akce plně v duchu riders for riders. A o nynější mezi světovou Loose Riders Global Alliance patří i čtyřka Honza Špika, Adam Semerák, Honza Faistaver a Vilibald Vítek. O tom jak se jim to podařilo ná...

Video: Martin Lébl - Cristall cruisin - Second episode

24.December » Dolekop.com
Druhé pokračování tripu Martina Lébla je zde. Tentokrát zavítal spolu s Adamem Cvingerem do Bernexu a také do Chatelu...

Video: Tomomi Nishikubo - Ride to Survive - neskutečná kreativita a skill

2.December » Dolekop.com
Většina bikových videí nemá příběh, video Ride to Survive s japonskou Youtube hvězdou Tomomi Nishikubo je jiné. Podívej se na neskutečný mix kreativity a skillu.

Video: Honza Špika - Miner

2.December » Dolekop.com
Honza Špika a důl nedaleko Krkonoš. Videoedit s hutnou atmosférou a hutným jezdeckým umem. Mrkni na natáčení vzniklé během jednoho víkendu pod taktovkou Adam Kováře. Stojí za shlédnutí.

Tato informační stránka o Honza Špika zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Špika" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes