15
new stories - click to show

Tomáš Zejda

Related to

Video: Nina Hoffmann - dokument - z atletiky ke sjezdu

27.November » Dolekop.com
Pátek to je malá sobota. Páteční odpoledne, to je už kompletní sobota. Ale i přesto je třeba potrénovat mozek. Opraš němčinu a nebo si zapni titulky a podívej se na video dokument o Nině Hoffmann, top německé sjezdařce, která ke sjezdu přišla z at...

První vlaštovky: termínovka enduro a DH seriálů v ČR

26.November » Dolekop.com
Nyní nastala doba, kdy organizátoři uvolňují své kalendáře na příští rok. Pojďme se podívat na termíny několika enduro v akcí a také i na český sjezdový pohár.

Video: Tomáš Zejda - Foampit session

25.November » Dolekop.com
Nový foampit je třeba vyzkoušet! Když si učitel triků, kolega, biker a hlavně kámoš postaví na zahradě foampit na trénink, tak musí proběhnout kontrola! A Tomáš Zejda ji provedl!

Video: Chris Akrigg - Full Force

24.November » Dolekop.com
Chris Akrigg si změnil jméno na Chris E-krigg, zapnul boost mód na svém GT Force Amp a vyrazil. Žádný kopec není pro něj dost prudký. A že je ebike těžký a neohrabaný? To rozhodně neplatí pokud jej má v rukách Mr. E-krigg.

Video: Bikeporn Build - Yeti ARC 35th Anniversary

23.November » Dolekop.com
Výroční model Yeti ARC k 35. výročí značky vyrobený pouze ve 100 kusech. Tento jediný kousek se podařilo získat i k nám do České Republiky. Podívej jak se unikátní kolo stavělo.

Video: Relief - krátký MTB film, který tě chytne za srdce

20.November » Dolekop.com
Relief - krátký MTB film, který tě chytne za srdce a je jedno jestli dirtař, sjezdař nebo jezdíš enduro. Lukas Schaefer před kamerou Jannika Hammese předvádí, že má každé kolo nehorázně v ruce.

Video: Damon Iwanaga - Another Bike Park Video

19.November » Dolekop.com
Poslední dva dny letošní sezóny v bikeparku Northstar Bike Park v Lake Tahoe strávil Damon Iwanaga spolu s Kentem Johnsonem a natočili prostě další bikeparkové video. Další super bikeparkové video. Tohle musí bavit!

Video: Tomáš Zejda - stará Bohnická

19.November » Dolekop.com
Tomáš Zejda se svým dalším vlogem navštívil tradiční lokalitu, spot, kterému mu nikdo neřekne jinak než staré Bohnice. Místní lokálové jej drží celoročně jezditelný, díky jim za to!

Video: mega skoky v devíti a jedenácti letech

19.November » Dolekop.com
Lítat v devíti a jedenácti letech skoky, které nepokoří mnoho dospělých, je obdivuhodný počin. Mlaďoši Raoul a Emric lítají na Nico Vinkem nově postavených skocích v bikeparku Ferme Libert. Slušný polety, co?

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - TRAILBUILDING - Terén, skoky a klopky, časť 2

18.November » Dolekop.com
Rasťo nám dá další tipy a ukáže triky, které využívá při stavění svého trailu. Nový díl Bike Mission je zde.

Bikecheck: Mondraker SuperFoxy RR 2021 - kompletně na pružině

17.November » Dolekop.com
Představovat Richarda Gasperottiho asi není třeba, ale jeho novou babetu si představit musíme. Proč? Protože Gaspi si kolo vyskládal kompletně na pružinách. Jak tlumič, tak vidlice sází na vinutou pružinu. Přestože se obecně ví, že pružina je ve s...

Tato informační stránka o Tomáš Zejda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Zejda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes