15
new stories - click to show

Tonda Král

Related to

Video: Světový pohár v downhillu - Lousa, Portualsko

10.November » Dolekop.com
Víš jak probíhal poslední letošní podnik světového poháru v portugalské Lousa? To vše ti ukáže česká ekipa ve složení Standa Sehnal, Tonda Král jako závoďáci, Martin Lébl jako mekánik ze svěťáku. Downhill show Lousa právě začíná.

Na prezentaci: Kellys Swag přesedá na 29palcová kola

19.October » Dolekop.com
Největší prostor v prezentaci novinek slovenské firmy Kellys si ukousl ebike Theos F, ale mimo něj je zde pár novinek, které nesmí být zapomenuty. Jednou z nich je i enduro kolo Kellys Swag, které nově bude k dispozici i na 29palcových kolech.

Český pohár ve sjezdu Kouty nad Desnou - info k registraci a propozice

2.June » Dolekop.com
Tento víkend se v prvním kole Českého poháru ve sjezdu utkají sjezdaři na trati v Koutech nad Desnou. Promotér seriálu Zdeněk Florián přidává nezbytné informace pro všechny sjezduchtivé závodníky.

Tonda Král rozšiřuje Kellys Factory Team

18.March » Dolekop.com
Tovární sjezdový tým slovenského Kellysu dostal do nové sezóny posilu, mladého a nadějného Tondu Krále. Ale to není jediná novinka týkající se této závodní formace. Další neméně důležitou novinkou je také status týmu, pro závodní sezónu roku 2020 ...

Val di Sole vidělo nové vítěze sjezdu, Antonín Král ve finále 39.

3.August » MTBS.cz
Cabirou a Greenland - dva noví, dvaadvacetiletí vítězové SP! Těžkou trať Val di Sole zvládla i česká 22letá naděje Antonín Král... Sobotní program ve Val di Sole vyplnil sjezd. A šestý závod Světového poháru rozhodně nebyl bez překvapení. Vše vlas...

Tato informační stránka o Tonda Král zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tonda Král" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes