15
new stories - click to show

Adam Kovář

Related to

Video: Teodor Kováč - na kolem kolem baráku

10.May » Dolekop.com
Teodor Kováč píše dali jsme dohromady s klukama z bikes on film krátkej edítek z ježdění na spotech okolo baráku. Sdílnul bys nám to prosím na DK? Jasně, protože tohle je pecka!

Video: Vojta Bláha - Jak (NE)ZAZIMOVAT kolo!

7.December » Dolekop.com
Jezdíš v zimě? Jezdíš ve sněhu? Ne, chyba. I zima a sníh má své kouzlo. Má však ale i svá specifika. Vojta Bláha ti ukáže své tipy jak se chladným počasí popasovat se ctí.

Video: I N D I G O - Honza Volf

7.December » Dolekop.com
Natočit následující video trvalo z mnoha důvodů hodně dlouho, ale vyplatilo se. Adam Kovář a Honza Volf spojili síly a výsledkem je velmi zajímavý počin.

Video: WX-13 - Hugo Robenek ukazuje mraky stylu

11.September » Dolekop.com
O tom, že Hugo Robenek je velmi stylový jezdec asi nepochybuje nikdo, ale v nejnovějším editu WX-13 posouvá laťku ještě dál. Spojení Huga a Adama Kováře prostě funguje. Nám se video líbí moc, co vám?

Do Vánoc stihnou její holky 5 mezinárodních soutěží krásy: Ředitelka Miss Czech Republic každou osobně vypravuje

24.November » Super.cz
Dvě mezinárodní soutěže krásy mají už dívky, které uspěly v Miss Czech Republic, za sebou. Maria Boichenko skončila ve Venezuele na Miss Grand International v TOP 20, Andrea Prchalová na Miss International v Japonsku bohužel výrazně neuspěla. "Je ...
Martin Klanica - Vrchní ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů

Tato informační stránka o Adam Kovář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Kovář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes