Nico Vink

Vztahuje se k

Video: Filip Štrunc - Czech Trail 1

4.července » Dolekop.com
Na letošní rok máme v plánu ukázat lidem že i v České republice jsou pěkně traily na ježdění, jen nejsou moc známé a to je škoda. Proto jsme se rozhodli, že natočíme pár lokalita které stojí za návštěvu. Zde je první z nich, natáčený v okolí Plzně.

Video: ShapeRideShoot - Best of #2

10.února » Dolekop.com
Titulek může být v podstatě shodný jako minulý týden u prvního dílu! Prostě druhý díl Best of patří taky mezi nejnašláplejší videa poslední doby, ShapeRideShoot a jejich výběr nejlepších bajkových a lyžařských momentů jejich videí.

Video: ShapeRideShoot - Best of Action #1

2.února » Dolekop.com
Jedno z nejnašláplejších videí poslední doby, ShapeRideShoot a jejich výběr nejlepších downhillových a freeridových okamžiků jejich videí. Tohle tě bude bavit.

Video: Fabio Wibmer ti ukáže 20 triků jak přežít zimu

20.ledna » Dolekop.com
Představovat Fabio Wibmera je asi zbytečné, kámoš od Dannyho MacAskilla má kolo stejně jako on. A protože je venku zima až praští, tak to na nějaký velký ježdění není, ale zato můžeš čas strávit učením triků. Dvacítku z nich ti ukáže, sice ti na t...

Video: Nico Vink, Vinny T a kámoši řádí na sněhu

19.ledna » Dolekop.com
Zima to jsou zimní sporty, léto to jsou letní sporty. Tak tohle pravidlo stoprocentně platí i pro Nico Vinka, Vinny T a jejich kámoše se kterými řádí na sněhu. Na kole! Protože kole je jak letní, tak zimní sport. Kolo je celoroční sport, kolo se s...

Video: Cedric Gracia třetí na Mega na Reunionu

28.listopadu » Dolekop.com
O tom, že letní Megavalanche má svoji podzimní sestřičku pravidelní čtenáři našeho webu asi ví. Letošním ročník, stejně jako všechny minulé se jel na Reunionu, na ostrově Reunion v Indickém oceánu. Na startu jsou tradičně převážně francouzští jezd...

Video: Nico Vink a kámoši ve Whistleru

28.listopadu » Dolekop.com
Ve Whistleru teď už vládne paní zima, ale v létě to tam bylo kolům zaslíbené. Nico Vink spolu s kámošama před objektivem Shaperideshoot ti ukážou co je to skill a styl. Mají ho na litry!

Video: rekapitulace Loosefest 2016 - tady se nelítalo zrovna málo

10.listopadu » Dolekop.com
Loosefest, který v belgickém Malmedy pořádá Nico Vink, byl jednou z inspirací pro organizátory české Loose Session ve Vítkovicích. Posuď sám, zda-li Kačer se Semišem čerpali inspiraci na správném místě. Za nás teda určitě ano!

MTB hvězdy a obrovské skoky. To je Loosefest

5.září » ExtremeMAG
Jen ti nejodvážnější jezdci si troufnou na ty největší rampy… A právě takové skokánky byly k dispozici na akci Loosefest v Belgii, kam se dostavili ti nejlepší z nejlepších. O vysoké kvalitě startujících svědčí to, že velká část z nich bude v polo...

Tato informační stránka o Nico Vink zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nico Vink" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes