Ivo Budil

Related to

Ivo Budil: Heine pohřbil národy zaživa

15.August » ParlamentniListy.cz
Proslulý německý básník 19. století pokládal vlastenectví za anachronismus, nostalgii oživovanou duchem románů Waltera Scotta, která nemůže obstát proti kosmopolitismu moderního věku. Usilujme o to, aby jeho omyl zůstal trvalý.

Profesor Budil: Po roce 1989 to nedopadlo dle očekávání. Evropa je v úpadku, rozvratu. Asie to vidí a čeká na šanci

POLOČAS HORKÉHO ROKU Pojem trvale udržitelného rozvoje, který se objevuje v dnešních politických a mediálních proklamacích, není nic jiného, než obava k přiznání, že nedokážeme iniciovat potřebný pokrok a kvalitu života. Evropa se může opět stát t...

Ivo Budil: Neomarxismus útočí na národní paměť, aby z nás udělal pouhou populaci

Řada západních národů, které jsme kdysi obdivovali pro jejich vyspělost, výkonnost a tvořivost, se zmítá ve zvláštní náboženské válce vyvolané směsicí ideologických, sociálních a etnických konfliktů.

Alice Tomková: Všechny vlastence zvu 10. srpna do Příčov

Účast už přislíbili: Benjamin Kuras, Petr Hampl, Stanislav Novotný, Petr Žantovský, Jaroslav Foldyna, Ladislav Jakl, Jaroslav Bašta, Jaroslav Štefec, Ivo Budil a Lenka Procházková.

Jiří Laciga: Ještě nenastal čas opouštět tuto krásnou republiku s našima krásnejma holkama

Blíží se nedělní megademonstrace proti vládě Andreje Babiše na pražské Letné. Profesor Ivo Budil varuje, že o vládě nemá rozhodovat ulice. Blouzní.

Milan Barna: Milionchvilkaři že jsou nepřátelé demokracie? Ivo Budil zbloudil

Má smysl dále demonstrovat? Ano, aspoň se Babišovi voliči zamyslí, jestli se nemýlí, když protestuje tolik slušných a kultivovaných lidí.

Ivo Budil: Český národ čeká zrod pozitivní demokratické legendy

Nepropásněme historickou šanci otevřeně čelit těm, kdo se snaží prosadit liberálně levicový aktivistický režim „vyvolených apoštolů pravdy a lásky“, zakrývající naivitu, pokrytectví, egoismus a chamtivost.

Jiřina Novotná: Ivo Budil blábolí o milionchvilkařích a barevných revolucích

Žádné důkazy o tom, že by organizátoři včerejší pražské demonstrace proti Babišovi plánovali nedemokratické kroky, neexistují. Nechť premiéra prostě nahradí někdo jiný z ANO. Sorry jako.

Ivo Budil: Milionchvilkaři jsou nepřátelé demokracie. Obstojíme dnes?

Levicový liberalismus likviduje demokracii ovládnutím médií, školství a veřejného prostoru netolerantním ideologickým aktivismem.

Milan Barna: Ivo Budil elegantně proplouvá mezi Skyllou obdivu a Charybdou nenávisti

O mé milované Francii píše profesor velmi inteligentně, což se týká i analýzy problémů spojených s Německem a Evropou.

Ivo Budil: Jsou Le Penová a Macron jen přechodné figury?

Překvapivý úspěch strany Evropa, Ekologie – Zelení, která se v eurovolbách umístila na třetím místě, vypovídá o „germanizaci“ myšlení části francouzské veřejnosti.

Prof. Ivo Budil: Ivan David promluvil na demonstraci jako pravý vlastenec

Ivo Budil 5. 5. 2019 ParlamentníListy Tvořivá a inspirující idea Evropy byla unesena byrokratickou stavbou Evropské unie, která opakuje všechny chyby velkých padlých impérií minulosti, aniž k nim přidává jakoukoliv pozoruhodnou či inovativní přida...
Pavel Vařeka - Archeolog
Jan Záhořík - Afrikanista
Radkin Honzák - Psychiatr
Ladislav Jakl - Politický odbor prezidenta republiky
Radek Jaroš - Český horolezec
Miroslav Žbirka - Slovenský zpěvák a skladatel
Pavel Šafr - Novinář
Jaroslav Hašek - Český spisovatel

Tato informační stránka o Ivo Budil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Budil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes