15
new stories - click to show

Richard Burns

Related to

Virtuální šampionát KOWAX RBR-CUP úspěšně uzavřel sezonu

8.August » eWRC.cz
Nejstarší šampionát na světě ve virtuální závodní hře Richard Burns Rally je český RBR-CUP, který v lednu 2024 vstoupí do své 20 sezony!

Peugeot 309 GTI Group A, se kterým závodil Richard Burns, může být váš

14.March » AUTO.cz
Jméno Richarda Burnse je spojováno s vozy Subaru, avšak některých závodních úspěchů se mu podařilo dosáhnout i s jinými auty. Například s tímto Peugeotem 309, který je na prodej.

Smrt Kena Blocka: Mimo volant závodního vozu zemřela v minulosti i jiná jezdecká esa

4.January » CNN Prima NEWS
Pondělní smrtelná nehoda automobilového šoumena Kena Blocka dala vzpomenout na jiné smutné konce legend rychlých kol. Místo volantu či řídítek závodního stroje umírali ve vzduchu, na vodě, v běžném provozu i v nemocnici. Byli mezi nimi i Češi.

Subaru Impreza slaví třicet let. Rodinný kompakt je legendou rallye

22.October » Novinky.cz
Model Impreza, který značku Subaru proslavil po celém světě a díky úspěchům v rallye jí zajistil houfy loajálních fanoušků, slaví třicet let od představení.

Virtuální šampionát KOWAX RBR-CUP startuje v září!

22.June » eWRC.cz
Nejstarší šampionát na světě ve virtuální závodní hře Richard Burns Rally je český RBR-CUP, který v září vstoupí do své 18 sezony!

Seriál Online Rally pokračuje na Kopné

24.April » Autosport.cz
Druhým podnikem BIG SHOCK! MMČR v Online Rally sezony 2022 je již třetí ročník NRC Rallysprintu Kopná. Za jeho organizací stojí pořadatelé dlouholetého virtuálního seriálu Napa RBR Cup konaného ve hře Richard Burns Rally. Tento tým po loňském Kameňá…

Šampionát v Online Rally se opět hlásí.

18.March » Motor-Max.cz
BIG SHOCK! MMČR V ONLINE RALLY STARTUJE DO TŘETÍ SEZONY Také v roce 2022 bude pokračovat šampionát BIG SHOCK! MMČR v Online Rally pořádaný Autoklubem České republiky. Seriál virtuálních automobilových soutěží ve hře Richard Burns Rally letos opět na…

BIG SHOCK! MMČR v Online Rally startuje do třetí sezony

17.March » Autosport.cz
Také v roce 2022 bude pokračovat šampionát BIG SHOCK! MMČR v Online Rally pořádaný Autoklubem České republiky. Seriál virtuálních automobilových soutěží ve hře Richard Burns Rally letos opět nabídne sedmičku podniků zastřešených pořadateli reálných …

Nejdražší Ford Focus na světě? Speciál z WRC po tragicky zemřelém Colinovi McRae!

5.March » Garáž.cz
Nebojte, svět se nezbláznil – v tomto případě se nejedná o šílenství okolo klasických aut, které vidíme v posledních letech, s tímto závodním Fordem Focus WRC z roku 2001 totiž jezdil jeden slavný závodník – tragicky zesnulý mistr volantu Colin McRa…

Které závodní hry jsou vaše nejoblíbenější?

5.March » BonusWeb.cz
V nejnovější víkendové anketě vyzvídáme, které závodní hry jsou vaše nejoblíbeněji. Mohou to být aktuální kousky i věci z minulosti.

Tato informační stránka o Richard Burns zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Burns" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes