15
new stories - click to show

Iveta Černá

Related to

Desetipatrové monstrum u Tugendhat? Už nehrozí, vilu chrání nová zóna

26.January » Brněnský deník
V blízkosti vily Tugendhat už nemůže vyrůst třeba obří stavba, která by narušila pohled na slavný dům. V okolí vily totiž nově platí ochranné pásmo. Vlastníci objektů v něm budou muset některé stavební úpravy konzultovat s památkáři.

90 lety vily Tugendhat: Vrchol snobismu nebo athénský Pantheon, říkali po stavbě

7.December » Znojemský deník
/ANKETA/ Přežila bombardování i okupaci. Sloužila jako stáj pro koně vojáků rudé armády, taneční škola i rehabilitační centrum. Jako architektonický klenot proslavila vila Tugendhat Brno, minulý týden uplynulo přesně 90 let od její kolaudace.

90 lety vily Tugendhat: Vrchol snobismu nebo athénský Pantheon, říkali po stavbě

7.December » Brněnský deník
Přežila bombardování i okupaci. Sloužila jako stáj pro koně vojáků rudé armády, taneční škola i rehabilitační centrum. Jako architektonický klenot proslavila vila Tugendhat Brno, minulý týden uplynulo přesně 90 let od její kolaudace.

Iveta Černá: Vila Tugendhat 90

8.September » Informuji.cz
16. 9. 17:30 - 18:30 V letošním roce připomínáme prostřednictvím řady... | Brno - (2020-09-16 17:30:00 - 2020-09-16 00:00:00)

Vila Tugendhat získá po letech ochranné pásmo, i díky přestavbě v sousedství

31.August » iDNES.cz
V okolí brněnské vily Tugendhat vyroste ochranné pásmo. Slavný objekt je na prestižním seznamu UNESCO už od roku 2001, ale pásmo, které ohlídá nové stavby v sousedství, chybí. A to i přesto, že je součástí podmínek zápisu.

Zahrady brněnských vil Tugendhat a Löw-Beer jsou konečně propojené

Nový turniket spojuje zahrady vil Tugendhat a vily Löw-Beer. Přestože obě zahrady vil významných brněnských židovských rodin tvořily původně jeden celek, byly donedávna rozděleny plotem. Lidé si tak konečně mohou pohodlně prohlédnout obě zahrady. ...

Dvě slavné brněnské vily opět spojeny. Na jednu vstupenku návštěvník projde obě zahrady

Dvě slavné brněnské vily, dvě krásné zahrady, které kdysi tvořily jeden celek. Nově ho tvoří znovu. Zástupci města a kraje slavnostně zprovoznili turniket, který propojuje zahrady dvou architektonických unikátů Brna. Díky turniketu mohou nyní návš...

Vila Tugendhat zahájí ve středu online nákup vstupenek

13.May » Seznam Zprávy
Nákup vstupenek přes internet zahájí za týden, tedy ve středu 20. května, brněnská Vila Tugendhat. První návštěvníky po uzavření vynuceném pandemií koronaviru přivítá 2. června.

Tugendhat 77: Tatra 77 a vila Tugendhat poprvé společně v nové publikac

4.November » Protext
Praha 4. listopadu 2019 (PROTEXT) - V Dopravní hale Národního technického muzea v Praze byla ve středu 16. října za přítomnosti předních osobností českého historického motorismu, architektury a designu slavnostně představena nová publikace Tugendh...

Po deseti letech oživí v říjnu ulice Jihlavy noví festivaloví architekti

17.September » Jihlavské listy
Po deseti letech, kdy architektonickou tvář Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava vytvářeli Josef Čančík a Vít Šimek, vyhledalo vedení festivalu pro nadcházející 23. ročník nové architekty. Autory architektonického řešení festivalu...

Jedinečná brněnská vila Tugendhat má svoji vlastní platinovou minci

12.August » Brněnská Drbna
Unikátní vila Tugendhat patřící mezi čtrnáct českých památek zapsaných na seznamu dědictví UNESCO má svou vlastní minci. Zájemci si ji mohou zakoupit v České mincovně za zhruba 47 000 korun.

Tato informační stránka o Iveta Černá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iveta Černá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes