Vladimír Šlapeta

Vztahuje se k

Grand Prix architektů získává hala, která přes den poslouží žákům a večer kulturním akcím

2.října » Novinky.cz
Cena Grand Prix architektů za rok 2018 patří sportovní hale v Dolních Břežanech od studia Sporadical. Mezinárodní porota ocenila stavbu, která navazuje na zrekonstruovaný a rozšířený areál základní školy. Velkorysý interiér haly umožňuje její využ...

Morální kredit, erudice, nápady. Architekt Ruller měnil Brno k lepšímu

28.března » iDNES.cz
Kouzlo, jež vyzařoval, mělo obrovský vliv i na lidi kolem, takže dokázali věci, které by je ani nenapadly. Byl znamenitý člověk a vynikající odborník. Tak vzpomínají na architekta Ivana Rullera, který v neděli zemřel v 91 letech, jeho kolegové. Da...

Morální kredit, erudice, nápady. Architekt Ruller měnil Brno k lepšímu

28.března » iRegiony Impuls
Kouzlo, jež vyzařoval, mělo obrovský vliv i na lidi kolem, takže dokázali věci, které by je ani nenapadly. Byl znamenitý člověk a vynikající odborník. Tak vzpomínají na architekta Ivana Rullera, který v neděli zemřel v 91 letech, jeho kolegové.

Výstava v 1. patře budovy úřadu Stavby století republiky 1918–2018 (video)

7.února » Praha 2
Od úterý 6. února je ve výstavních prostorách ÚMČ Praha 2 k vidění expozice Stavby století republiky 1918–2018, která vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Foibos.

Výstava v 1. patře budovy úřadu Stavby století republiky 1918–2018

6.února » Praha 2
Od úterý 6. února je ve výstavních prostorách ÚMČ Praha 2 k vidění expozice Stavby století republiky 1918–2018, která vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Foibos.

Ve vile Stiassni najdete tváře dvaceti architektů

11.ledna » Turistické listy
V pátek 12. ledna 2018 začíná ve výstavní síni vily Stiassni v Brně výstava "Hledání formulářů". Brněnský sochař, architekt a pedagog Zdeněk Makovský představil české a světové osobnosti moderní architektury originálním způsobem. Můžete vidět výkr...

Vila Stiassni otevřela výstavu o moderním bydlení

30.června » Novinky.cz
Výstavu nazvanou „Stavět a bydlet! Pionýři moderního bydlení“ si můžete až do konce srpna prohlédnout ve výstavním sále vily Stiassni v Brně. Představuje obytné celky, budované v průběhu 20. století v Evropě skupinami nejznámějších architektů sdru...

Vila Stiassni láká v březnu na šermíře i na svatební den

28.února » Novinky.cz
Susanne – nejmladší členka rodiny Stiassni obývající brněnskou vilu – byla vášnivou šermířkou. Návštěvníci se v březnu mohou seznámit nejen s tím, jak se šermovalo v době první republiky, ale s historií tohoto vznešeného sportu od 16. století.

Brno moderní: architekti pokřtili nového průvodce městem

10.ledna » Moderní Brno
Ikonické brněnské stavby z let 1890 až 1948 představuje nová kniha s názvem Brno moderní, kterou v pondělí v brněnské vile Stiassni slavnostně pokřtil architekt Ivan Ruller.

Nový průvodce po architektuře Brno moderní

9.ledna » Kultura21.cz
Metodické centrum moderní architektury Národního památkového ústavu a nakladatelství Paseka představilo v přednáškové budově v areálu vily Stiassni novou publikaci s názvem Brno moderní – velký průvodce po architektuře 1890–1948.

Tato informační stránka o Vladimír Šlapeta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Šlapeta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes