15
new stories - click to show

Slávka Červená

Related to

Sraženého vlakem považovali za mrtvého: Zachránil muži život

14.June » Ahaonline.cz
Ve správný čas byl na správném místě a pomohl zachránit život. A to i přesto, že v pomoci Janu Stavjaňovi (19) ze Slušovic zpočátku bránili. Měli za to, že oběť nehody je mrtvá.

Ombudsman Blesku pomohl: Jarmila (94) má zpět peníze za »léčivý« náramek!

10.June » Blesk.cz
Paní Jarmilu (94) zlákala reklama na magnetický »léčivý« náramek. Slibovaný zázrak se nekonal… Radost seniorce ale přinesl až Ombudsman Blesku, který se do příběhu vložil. Prodejce se zavázal vrátit seniorce peníze. A to se i stalo!

Ve Zlíně mají čtyři klokaní albínky: Jeden má jméno po Panenkovi

8.June » Ahaonline.cz
Devět mláďat přibylo v expozici klokanů rudokrkých v Zoo Zlín. Čtyři albínci a pět tmavých. V týdnu byli pokřtěni a dostali zajímavá jména. Jeden albínek se jmenuje Tonda po fotbalistovi Antonínu Panenkovi.

Zaskočená zahrádkářka Mirka: Zlaté zuby v hlíně z obchodu!

17.April » Blesk.cz
Opravdu nečekaný a pořádně děsivý poklad našla v pytli se substrátem Miroslava Fišerová (69) ze Zlína. Při přesazování květin na ni vykoukl zubní můstek, zčásti se zlatými zuby. Komu asi patřil?

Lentilky se začaly vyrábět před 117 lety. Už ale tak nezáří barvami. Důvodem je přírodní barvivo

31.March » Proženy.cz
Barevné, kulaté a v papírové krabičce. Známe je snad všichni a většina z nás se na nich učila poznávat barvy. Jejich výroba prošla změnami, ale tvar a vzhled mají stejný dodnes. Zamlsáte si s námi?

Máma se synem si zoufají: Vrt od sousedů je připravil o vodu! Co radí Ombudsmanka Blesku?

28.February » Blesk.cz
Kruté léto si loni prožil Marek Mareček (31) s rodinou v Lůžkovicích na Zlínsku. Ze dne na den přestala téct z kohoutku voda. Zjistil, že studna je prázdná. V tropických vedrech zažil s rodinou peklo.

Máma se synem si zoufají: Vrt od sousedů je připravil o vodu!

28.February » Blesk.cz
Kruté léto si loni prožil Marek Mareček (31) s rodinou v Lůžkovicích na Zlínsku. Ze dne na den přestala téct z kohoutku voda. Zjistil, že studna je prázdná. V tropických vedrech zažil s rodinou peklo.

Mynář čeká na verdikt u přestavby penzionu: Policie ukončila vyšetřování dotace 6 milionů

20.February » Blesk.cz
Policie ukončila vyšetřování v případu, ve kterém je bývalý hradní kancléř Vratislav Mynář obviněný kvůli dotaci na přestavbu penzionu v Osvětimanech. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy, podle kterého se Mynář už mohl seznámit s policejním s…

Záchranářka Anička se rvala o životy jiných, teď bojuje o svůj: Čekala dvojčata a zjistili jí rakovinu

12.February » Blesk.cz
Prožívala nejkrásnější sen. Zjistila, že bude mámou, a vzápětí, že miminko nebude jedno, ale dvě. Následovala však ledová sprcha. Záchranářce Aničce ze Zlína lékaři oznámili: Máte rakovinu v pokročilém stadiu.

Krásná bojovnice Mariana (18) hýbe jen rukama: Boj o život a prosba o pomoc

2.January » Blesk.cz
Snila, že bude tančit stejně jako její maminka. Jenže Marianka Vaněčková (18) zůstala od tří let na vozíčku. Postihla ji svalová atrofie. Od té doby se s životem rve jako lvice. Nedávno si vybojovala život a stále se zotavuje.

Blesk Ordinace ve Zlíně nabídla nová vyšetření a bodovala: Premiéra na jedničku!

20.September » Blesk.cz
Premiéru Blesk Ordinace zvládla Krajská nemocnice Tomáše Bati na jedničku! Na náměstí Míru obsadili její lékaři jedenáct stanů a úderem poledne vyšetřovali jednoho pacienta za druhým. Obrovské fronty dávaly znát, že Zlíňané mají o prevenci skutečný …

Zoufalí senioři řešili velké problémy s energiemi: Díky Blesku se nám peníze vrátily bleskově!

7.September » Blesk.cz
Hned dva problémy spojené s energiemi řešili s Ombudsmanem Blesku manželé Helena (83) a Bohumil (84) Švabíkovi z Uherského Ostrohu. Snažili se vydolovat staré vyúčtování plynu a elektřiny od společnosti Františkovy energie. A také dostat tisícové př…
Jana Rejžková - Česká právnička
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Slávka Červená zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Slávka Červená" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes