Veronika Červená

Related to

Benecko 2020 - Stroj funguje?!

5:03 » Joudrs.cz
Druhý den naší badatelské výpravy nezačal příliš slavně, už od večera předchozího dne padaly z nebe provazce deště a ráno tomu nebylo jinak. Navlhly nám proto elektrické přívody k urychlovači částic, který je součástí našeho přístroje.

Co se děje o víkendu 8.-9.8.2020 a na co se můžete těšit v našem Svoboda parku?

18:52 » Joudrs.cz
V sobotu i v neděli bude k vidění na hřišti Coachball, Juniorky si zahrají extraligové zápasy s Tempem a extraligoví muži si zahrají s Hladovými Hrochy ze Sezimova Ústí.

Benecko 2020 - Kde je Kohout?

2.August » Joudrs.cz
Dobré odpoledne, jménem našeho historického spolku pro studium dějin Benecka se speciálním zaměřením na pravěké námluvy Vás vítám na dnešním zasedání všech významných badatelských, historických a vědeckých spolků.

Co se děje o víkendu 1.-2.8.2020 a na co se můžete těšit v našem Svoboda parku?

27.July » Joudrs.cz
Tento víkend se už naplno rozjíždí softballová sezóna také kadetkám, žákyním, žákům. Extraligové zápasy žen a juniorů budou k vidění o víkendu na našem hřišti.

Muži A a konec základní části!

20.July » Joudrs.cz
Posledních šest zápasů základní části mělo rozhodnout, kterou nadstavbovou část odehrajeme. Pro postup bylo třeba vyhrát všech šest utkání. Nejprve jsme se na den pádu Bastily, tj. 14. července utkali s radotínskými Tunnellers v jejich domácí bašt...

Vodácký oddíl Joudrs Juniorky A zdolal Vltavu

20.July » Joudrs.cz
Zoceleni boji v Extralize juniorek a 2. lize žen hledáme další mety. A tak jsme si v polovině července odskočili na jih Čech sjet Vltavu. Byla to slušná makačka, ale (jak už je u nás standard) i pořádná porce zábavy.

Muži A v jižních Čechách!

14.July » Joudrs.cz
Na den americké nezávislosti, tj. 4. července jsem se vypravili k našemu dlouholetému soupeři – Hladovým Hrochům ze Sezimova Ústí. Jelikož se jednalo o jejich první domácí extraligový zápas, tak byla připravena slavnostní atmosféra kterou podtrhla...

Žáci starší: OPEN Pohár ČSA U13 - dva v jednom

3.July » Joudrs.cz
Poslední červnový pátek a víkend čekal na kluky turnaj OPEN Pohár ČSA U13. Ten se letos odehrál pro velkou účast 14 družstev a po problémech s pandemií na dvou místech. Šest týmů ve dvou skupinách hrály v pátek 25.6 na hřišti v pražském Radotíně. ...

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

1.July » Joudrs.cz
Vezeme na Joudrs bronz - Open Pohár ČSA U16. Sraz v Krči v 9 ráno, a hned na úvod čeká naše „nové kadetky“ soupeř z nejtěžších – Beavers Chomutov. Přestože v poli holky makají, na soupeře nestačíme a zápas je ukončen rozdílem ve čtvrté směně. To h...

Tato informační stránka o Veronika Červená zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Červená" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes