Tomáš Chrenek

Vztahuje se k

Třinecké železárny o ostravskou huť nestojí

„ArcelorMittal si hraje jen svou hru, je mu jedno jak vše dopadne,“ kritizuje průběh prodeje předseda Českomoravská konfederace odborových svazů Josef Středula.

Třinecké železárny o ostravský ArcelorMittal nestojí

1.srpna » Novinky.cz
Třinecké železárny jejímž majoritním akcionářem je miliardář Tomáš Chrenek huť ArcelorMittal Ostrava (AMO) nekoupí. Stanovisko skupiny Třinecké železárny - Moravia Steel sdělil Tomáš Želazko z tiskového oddělní skupiny.

Zdravotnické skupině Agel loni stoupl zisk o čtvrtinu na 782 mil.

17.července » MedNews
Praha 16. července (ČTK) - České zdravotnické skupině Agel loni meziročně stoupl konsolidovaný zisk o více než čtvrtinu na 782 milionů korun. V roce 2016 činil 612 milionů. Síť nemocnic rozšířil Agel loni o čtyři na celkových 22 nemocnic. Skupina ...

Zdravotnické skupině Agel loni stoupl zisk o čtvrtinu na 782 mil.

16.července » Medical News
České zdravotnické skupině Agel loni meziročně stoupl konsolidovaný zisk o více než čtvrtinu na 782 milionů korun. The post Zdravotnické skupině Agel loni stoupl zisk o čtvrtinu na 782 mil. appeared first on Medical News .

Zdravotnické skupině Agel loni stoupl zisk o čtvrtinu na 782 miliónů

16.července » Týden.cz
České zdravotnické skupině Agel loni meziročně stoupl konsolidovaný zisk o více než čtvrtinu na 782 milionů korun.

Chrenekovu Agelu se daří, zdravotnická skupina navýšila zisk o více než čtvrtinu

16.července » E15.cz
České zdravotnické skupině Agel loni meziročně stoupl konsolidovaný zisk o více než čtvrtinu na 782 milionů korun. V roce 2016 činil 612 milionů. Síť nemocnic rozšířil Agel loni o čtyři na celkových 22 nemocnic.

Třineckým železárnám mírně klesl zisk, tržby ale vzrostly o miliardy

27.června » E15.cz
Hutní společnost Třinecké železárny (TŽ) loni dosáhla zisku 1,424 miliardy korun. Zisk byl mírně nižší než v roce 2016, kdy činil 1,44 miliardy korun. Tržby ale podniku meziročně stouply o 3,64 miliardy na 35,859 miliardy korun. Řekla to mluvčí TŽ...

Soud: Miliardář Chrenek musí vyplatit vytěsněným akcionářům Třineckých železáren náhradu škody

8.června » Seznam Zprávy
Krajský soud v Ostravě vydal v pátek rozsudek k případu vytěsněných akcionářů Třineckých železáren. Společnost Moravia Steel miliardáře Tomáše Chrenka by měla vytěsněným menšinovým akcionářům doplatit 469 korun za každou akcii.

Vytěsnění akcionáři Třineckých železáren mají dostat navíc 469 korun za akcii

8.června » ČT24
Vlastník Třineckých železáren (TŽ), společnost Moravia Steel miliardáře Tomáše Chrenka, má vytěsněným menšinovým akcionářům Třineckých železáren doplatit 469 Kč za akcii. Za jednu mají dostat 2284 Kč. Rozsudek ve sporu vynesl v pátek soud v Ostrav...

Rusové zabili dva ozbrojence, kteří měli plánovat teroristický útok

8.června » Seznam Zprávy
Ruské speciální jednotky zneškodnily dva ozbrojence, kteří podle nich plánovali útok, jednoho dalšího zadrželi. K akci došlo týden před zahájením fotbalového šampionátu.

Do Amazonie cestují kvůli halucinogenům tisíce turistů, v regionu však vznikají potyčky končící smrtí

8.června » Seznam Zprávy
Kvůli nápoji ayahuasca, který má léčit duševní nemoci a poskytnout lidem duchovní zážitek, vznikají v Amazonii potyčky, které můžou skončit i smrtí. Ke ztrátě vědomí a úmrtí dochází i při samotných rituálech.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Tomáš Chrenek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Chrenek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes