Ivana Christová

Related to

Veřejná potupa Ivany Christové: Bylo to opravdu nutné?

2.December » Aha!
Byla historicky první československou Miss a krása se Ivaně Christové (49) rozhodně nedala upřít. Přesto krátce po korunovaci musela spolykat mnoho pekelně hořkých pilulek.

Diváci v šoku! Takovou potupu Christová ještě nezažila

18.November » Aha!
Královnou krásy někdejšího Českoslovenka se Ivana Christová stala roku 1989. Přes svůj úspěch ale nemá na korunovaci vůbec příjemné vzpomínky. Co se tehdy stalo?

Móda v roce 1989: Které trendy se vracejí a uspějete s nimi i dnes?

16.November » Ženy.cz
V listopadu 1989 asi málokdo řešil módu. Ono vůbec být v socialistickém Československu chic znamenalo něco jiného než dnes. Kdo chtěl vyčnívat z davu, musel umět šít nebo mít někoho takového mezi příbuznými nebo přáteli. Případně se dostat k nějak...

Alexandra: Nemohu se vydat dál než 500 metrů od domu

21.October » Kafe.cz
Ten pocit úzkosti mě poprvé přepadl před 10 lety v nákupním centru. Rozbušilo se mi srdce, nemohla jsem dýchat, bylo mi na omdlení a musela jsem okamžitě na vzduch.

Jak nyní vypadá první československá Miss Ivana Christová: Kila na víc jí sluší

15.October » Kafe.cz
První československá Miss Ivana Christová je prototypem charismatické dámy, která se dříve pyšnila i dokonalou postavou. Jenže v životě poznala mnoho zklamání a bolesti a začala se utěšovat jídlem. Prožila období, kdy zlomené srdce a samota dostal...

Magdalena Dietlová vzpomíná, jak Karel Gott zachránil první Miss

4.October » i60.cz
Krátce před revolucí v roce 1989 jsem moderovala s Pepou Dvořákem přímý televizní přenos první soutěže Miss Československo ve Vítkovické hale.

První Miss Ivana Christová: S Karlem Gottem (†80) dělala neskutečné věci!

3.October » Blesk.cz
Ivana Christová (49) je první novodobá Miss Československa slovenské národnosti z roku 1989. A byl to právě Karel Gott (†80), kdo jí tehdy na hlavu posadil korunku. Mistr byl krásnou Slovenkou okouzlen a často tvořili dvojice v různých show.

První miss Christová šla konečně do sebe: Shodila pár kilo a hned prokoukla

27.September » Expres.cz
První novodobá miss z roku 1989 Ivana Christová (49) měla dlouhé roky problémy s nadváhou, která jí způsobovala nejen fyzické problémy, ale hlavně ty psychické. Trpěla kvůli tomu, že se hodně změnila od dob Miss Československa. Teď to ale vypadá, ...

Blondýny jsou atraktivnější, to je život, řekla jediná misska, kterou vypískala celá sportovní hala

1.July » KrajskeListy.cz
Naše první, ještě československá Miss Ivana Christová navštívila Show Jana Krause už potřetí. Kupodivu tentokrát hovořila hlavně o svých začátcích a o tom, jaké to bylo, když ji vypískala celá ostravská sportovní hala.

První Miss Ivana Christová: Blondýnky jsou vždycky hezčí než brunetky!

27.June » Blesk.cz
Historicky první novodobá Miss Československa Ivana Christová (48) byla hostem v Show Jana Krause, kde zavzpomínala na své vítězství před třiceti lety. Po jejím vyhlášení v ostravské hale velká část obecenstva pískala, což si bývalá modelka vysvět...

První Miss Ivana Christová tvrdí: Lidé se nudí a rozebírají nesmysly

26.June » iHOT.cz
Historicky první československá MISS, stále veselá a charismatická Ivana Christová, zavzpomínala na gauči Jana Krause na svoje začátky a rovněž prozradila, co dělá nyní.

Lidé se nudí a rozebírají úplně nepodstatné věci, míní Ivana Christová

26.June » Revue iDNES.cz
Před třiceti lety se stala královnou krásy, má za sebou úspěšnou modelingovou kariéru, ale také bojovala s jojo efektem. Miss Československo 1989 Ivana Christová (48) je přesvědčená, že je potřeba na sobě neustále pracovat. Další články k tématu: ...

Tato informační stránka o Ivana Christová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Christová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes