15
new stories - click to show

Ivana Christová

Related to

Bývala miss Christová: Svůj boj vzdala

6.November » Aha!
V srpnu tahle Slovenka s maďarskými a bulharskými kořeny oslavila padesátku a konečně se smířila s kily navíc. Svoji pozornost věnuje hlavně dceři a budoucímu miminku.

Christová, Dobrovolná, Stočesová... Co dělají a jak vypadají bývalé vítězky soutěže Miss?

3.November » Prima Ženy
Připomeňme si připomenout nejvýraznější tuzemské královny krásy. Jak se jim změnil život a jak se jim vede?

Nové záběry z tajné svatby dcery Ivany Christové: Speciální šaty! A druhá veselka v plánu

31.October » Blesk.cz
Detaily z utajené svatby dcery bývalé první novodobé miss Československo Ivany Christové (50) pomalu, ale jistě vyplouvají na povrch. Nevěsta Daniela Zajíček Christová (26) na sociálních sítích konečně ukázala, v jakých šatech řekla své ano.

Těhotná dcera bývalé Miss Československa Ivany Christové se vdala

21.October » Super.cz
Historicky první československá královna krásy Ivana Christová (50) se stane babičkou. Její dcera Daniela (26) nejenže čeká miminko , ale zároveň se potají stala i vdanou paní.

Dcera Ivany Christové zase překvapila: Odtajnila veselku! Měsíc po odhalení těhotenství

21.October » Blesk.cz
Dcera první Miss Československo Ivany Christové (50) je samé tajemství. Po měsících dohadů Daniela (26) přiznala těhotenství. A teď, zcela nečekaně, navíc oznámila, že léta odkládaná svatba už vlastně proběhla!

Ivana Christová: Už nehubne, ale podniká v kosmetice. Její byznys připomíná letadlo

16.October » Expres.cz
Krásná první československá miss Ivana Christová (50) dlouhé roky bojovala s velkou nadváhou, její dokonalá postava byla ta tam, trpěla kvůli tomu depresemi. Až na celé hubnutí a drsné diety zanevřela. Dala se na podnikání v kosmetice, které se st...

Tajnůstkářka Christová? SVATBA!

10.October » Aha!
Nedávno oznámila těhotenství dcery a tím její šťastné novinky nekončí. Vypadá to totiž na to, že se Ivana Christová tajně vdala.

Vicemiss Jana Hronková, která prohrála s Ivanou Christovou, vypadá fantasticky

4.October » Kafe.cz
Byla mladá a krásná, na první místo v novodobé soutěži krásy to však dle poroty nestačilo. V roce 1989 skončila Jana Hronková na druhém místě, dle publika si však zasloužila místo první. Jenže první skončila Ivana Christová. Jak vypadá tehdejší pr...

Podle diváků měla být první československou Miss místo Ivany Christové: Takhle dívka z 2. místa vypadá v 53 letech

13.September » Super.cz
Když v roce 1989 vyhrála první ročník novodobé soutěže krásy, diváci Ivanu Christovou (50) ve vítkovické hale vypískali. Podle nich si měla korunku nasadit plavovláska Jana Hronková, která skončila na druhém místě a nakonec stejně jela Česko repre...

Nejkrásnější dárek pro Christovou!

8.September » Aha!
Ivana Christová, která nedávno oslavila padesátku, se těší na miminko! Patří tak bývalá modelka také mezi slavné ženy, které počaly v pokročilém věku?!

Tajemství Christové odhaleno! TĚHOTENSTVÍ

8.September » Aha!
Ivana Christová, která nedávno oslavila padesátku, se těší na miminko! Patří tak bývalá modelka také mezi slavné ženy, které počaly v pokročilém věku?!

Christová bude babičkou, Lašková má druhého syna, v březnu přiletí čáp k další krásce

2.September » Expres.cz
Ivana Christová (50), Gábina Lašková (30) i Bára Vida Kolářová (36) mají velký důvod k oslavě. První jmenovaná se brzy stane poprvé babičkou, její dcera Daniela (26) je těhotná. To primácká moderátorka se stala dvojnásobnou maminkou, když na svět ...

Tato informační stránka o Ivana Christová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Christová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes