15
new stories - click to show

Silvia Lakatošová

Related to

Křest knihy Bájná lhářka

13.December » Thebusinesssoiree.com
V kavárně Českého rozhlasu Radiocafé křtila ve druhé polovině listopadu spisovatelka Šárka Zmátlíková už svou pátou knihu, tentokrát s názvem Bájná lhářka.

Christová, Dobrovolná, Stočesová... Co dělají a jak vypadají bývalé vítězky soutěže Miss?

3.November » Prima Ženy
Připomeňme si připomenout nejvýraznější tuzemské královny krásy. Jak se jim změnil život a jak se jim vede?

Nejkrásnější dívce Česko-Slovenska titul nějakou dobu zůstane. Její nástupkyně se letos volit nebude

20.August » Super.cz
Více než čtvrt století po triumfu Silvie Lakatošové byl opět udělen titul Česko-Slovenské Miss. Získala ho Klára Vavrušková (21) a evidentně si ho zase pěkně dlouho udrží. Nová královna krásy obou zemí se totiž letos volit nebude.

Silvia Lakatošová: Nejúspěšnější Miss

Před 27 lety, v dubnu 1993, se stala poslední Miss Československa. O rok později skončila v Manile čtvrtá na světovém Miss Universe. Od roku 1999 je ředitelkou Miss Universe pro Slovensko. Je jí 46 let, stále je krásná, charismatická, příjemná. Si...

Oslava narozenin

Rok 2014 přinesl hodně zajímavých událostí. Evropský modul Philae přistál jako vůbec první výtvor lidských rukou na kometě. Nobelovu cenu míru získala coby nejmladší laureátka v historii Malála Júsufzaj. Věra Jourová se stala první českou eurokomi...

Konec potlačování ženskosti: Beata Rajská v nové kolekci vyzvedla sexy rafinovanost

13.November » Super.cz
Návrhářka Beata Rajská (56) představila svoji novou kolekci pod názvem Woman Icon, tedy ženská ikona. Její první ochutnávky jste už mohli vidět na nejmladší modelce Natálii Jiráskové a na nejstarší z dam módního mola Silvii Lakatošové .

Ještě si troufne na molo: Bývalá královna krásy Silvia Lakatošová (46) předváděla s o generaci mladšími modelkami

11.November » Super.cz
Nejen Češka Simona Krainová, ale i Slovenka Silvia Lakatošová se může vykázat pořádnou odvahou, když se nebojí ukázat vedle o generaci mladších kolegyň, a to dokonce i na módním mole. Ředitelka Miss Universe Slovensko na přehlídce Beaty Rajské (56...

Gelemová opět v akci! Namalovala Čarnogurského!

28.October » Blesk.cz
Malířka Lucie Gelemová (36), partnerka saxofonisty Felixe Slováčka (76), má další zářez na štětci! Zhotovila totiž nový portrét bývalého slovenského premiéra Jána Čarnogurského (75) a slavnostně mu ho předala.

Do očí se jí nikdo nedíval: Poslední Miss Československa vytasila své nejmocnější zbraně

18.September » Super.cz
Není divu, že si Silvia Lakatošová (46) v roce 1993 vysloužila titul královny krásy a posléze se stala i čtvrtou nejkrásnější ženou Miss Universe. Mezi ostatními modelkami totiž vyčnívala výrazným slovanským půvabem.

Tohle je nová Česko-Slovenská královna krásy: Prohlédněte si ji v plavkách ze všech stran! Za měsíc zhubla 5 kilo

26.August » Super.cz
Teprve dvacetiletá Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí se stala absolutní vítězkou finále České Miss a Miss Universe Slovenské republiky a získala titul Česko-Slovenská Miss 2019. Tou byla před 26 lety naposledy Silvia Lakatošová .

Drsná realita po vítězství Švantnerové v České Miss: Poprvé promluvila o vztazích s kolegyněmi ze soutěže!

25.August » Super.cz
Již dnes večer se rozhodne, která z těchto dvanácti krásek se stane Československou Miss.Tou poslední byla před 26 lety Silvia Lakatošová. Přípravy společného finále České Miss a Miss Universe Slovenska jsou v plném proudu, krásky již dva dny pečl...

Proto vypadá poslední Miss Československo tak parádně! Na botox lítá do Itálie k doktorovi, který ničil vrásky Monice Bellucci

23.August » Super.cz
Poslední federální Miss Silvia Lakatošová si stále udržuje skvělou postavu i svěží tvář. A zadarmo to rozhodně není. Denně chodí na spinning, hlídá se i ve stravě. A přiznala, že využívá možností estetické medicíny a chodí na botox.
Kateřina Sokolová - Miss České republiky 2007
Iva Kubelková - Česká modelka

Tato informační stránka o Silvia Lakatošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Silvia Lakatošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes