Monika Žídková

Related to

Na Miss Žídkové manžel nešetří: Šperky k výročí za 1,2 milionu!

4.December » Blesk.cz
Její muž se na dvacáté výročí jejich svatby vytáhl! Miss ČR 1995 Monika Žídková (42) odcházela z klenotnictví se šperky za více než milion korun. Jen náhrdelník stojí přes 755 tisíc!

Nejoblíbenější miss historie Monika Žídková chlapa nevyměnila! S tímhle mužem slaví 20. výročí svatby

4.December » Super.cz
Historicky nejoblíbenější Miss Monika Žídková slaví velké jubileum. Nejsou to narozeniny, ale výročí svatby. Za svého muže je vdaná už neuvěřitelných dvacet let.

Monika Žídková slaví 20. výročí s manželem. Podívejte se, kde si vybírala dárek

/FOTOGALERIE/ Historicky nejoblíbenější česká miss Monika Žídková, současná starostka obce Kravaře na Opavsku, si v Ostravě vybírala dárek k 20. výročí s manželem.

Ivana Gottová: Jak milenka Michaela Douglase dostala k oltáři Karla Gotta!

12.October » Dáma.cz
V těchto dnech prožívá nelehké časy. Ovšem pro Ivanu Gottovou nebylo nikdy jednoduché být manželkou nejslavnějšího českého zpěváka pop-music. Když s ním začala chodit, dlouho musela překousávat ...

Ivana Gottová měla záložní plán: Už před lety se začala stahovat kvůli milovanému manželovi

3.October » Expres.cz
Toužila po velkém světě a ve skrytu duše snila o tom, že se bude hvězdou v záři reflektorů. Velkou oklikou a po mnoha peripetiích se jí ve finále opravdu stala. Paradoxně ve chvíli, kdy kýžené mety Ivana Gottová (43) konečně dosáhla, o ni přestala...

Královnou krásy už se stala. Nemá starostka města na Opavsku ambici kandidovat na prezidentku?

23.September » Super.cz
Je jednou z mála úspěšných Miss, které nepřesídlily do hlavního města, ale zůstaly ve své domovině. Monika Žídková byla dokonce v rodných Kravařích na Opavsku zvolena jako starostka.

Bývalá královna krásy Monika Žídková se má čím chlubit: Svou dcerou Nikol

31.August » Expres.cz
Nejen Iva Kubelková, ale také Monika Žídková (42) by svou starší dceru měla začít bedlivě střežit. Rok se s rokem sešel a z malé Nikol je osmnáctiletá kočka. I když jde víc do podoby svého otce Petra Brzesky, je znát, že v rodině se ženská krása n...

Čas letí jako splašený: Někdejší Miss Monika Žídková už má plnoletou dceru. A je nádherná

29.August » Super.cz
Po delší pauze se Monika Žídková objevila v pražské společnosti. Blondýnka, která aktuálně plní povinnosti jako starostka rodných Kravař, vyrazila na otevření restaurace na Občanské plovárně, kam ji doprovodila dcera Nikol Brzesková.

Bývalá Miss Žídková se chlubí krásnou dcerou! Modelka z ní bohužel nebude

29.August » Blesk.cz
Už je to 24 let, co se Monika Žídková (42) stala nejkrásnější ženou Česka a Evropy. Její dcera Nikol, která dnes slaví osmnáctiny, zdědila po své mamince krásu, ale modelka z ní prý nebude. Vybrala si jinou profesi!

Bývalá miss Kateřina Stočesová na premiéře Lvího krále: Jak vypadá její dcera?

20.July » Expres.cz
Na premiéru filmu Lví král dorazila řada slavných i se svými dětmi. Po delší době se ve společnosti ukázala také královna krásy z roku 1998 Kateřina Stočesová (39), která s sebou vzala i dceru Anne Marii. Je po své pohledné matce? Další články k t...

Relax Miss Moniky Žídkové (41): To musíte vyzkoušet!

6.July » Aha!
Soutěž Miss České republiky a následně Miss Europe vyhrála Monika Žídková před čtyřiadvaceti lety. I po takové dlouhé době patří stále mezi velmi pěkné ženy. Žídková, kterou PRÝ o trendech informuje její osmnáctiletá dcera Nikol, vyzradila, jak o ...

Bývalá královna krásy Monika Žídková: Jsem pro přirozenost

28.June » Týden.cz
Už je to čtyřiadvacet let, co se Monika Žídková stala Miss České republiky a následně i Miss Europe, stále je však chodící reklamou na zdravou, krásnou a svěží pleť. Jak o sebe pečuje? A v čem jí pomáhá její téměř osmnáctiletá dcera Nikol?

Tato informační stránka o Monika Žídková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Žídková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes