15
new stories - click to show

Olda Cichoň

Related to

Mládí v akci: Syn mistra světa, fantastický Cichoň a jihlavští bažanti

23.November » Hokej.cz
Příspěvky hráčů juniorského věku v nejvyšších soutěžích dospělých byly po reprezentační přestávce tentokrát hodně skromné. Což je samozřejmě dané i tím, jak málo šancí momentálně mladíci dostávají.

Z Jihlavy do Sparty. Ruský brankář Žukov dostane šanci i v extralize

28.October » iDNES.cz
Maxim Žukov z prvoligové Jihlavy se představí v hokejové extralize v dresu Sparty, která jej získala na střídavý start. Dvaadvacetiletý brankář pocházející z ruského Kaliningradu vytvoří pro páteční duel v Třinci a nedělní klání v Plzni dvojici s Ja…

Ruský brankář Žukov z Jihlavy si zachytá v extralize za Spartu

28.October » Sport.cz
Ruský brankář Maxim Žukov z prvoligové Jihlavy se představí v extralize v dresu Sparty, která jej získala na střídavý start. Dvaadvacetiletý rodák z Kaliningradu pro duely v pátek v Třinci a v neděli v Plzni vytvoří dvojici s Jakubem Neužilem.

Jihlavský Žukov si zachytá v extralize! Vypomůže Spartě

28.October » Hokej.cz
Jihlavský brankář Maxim Žukov si poprvé vyzkouší extraligu, v nejbližších dvou utkáních se má ukázat v brankovišti pražské Sparty. Kluby o tom informovaly na svých webových stránkách.

Dvacítka začala trénovat bez dvou hráčů. Gut je ale v pořádku

6.December » Hokej.cz
Česká reprezentace do 20 let zahájila ve Vyškově závěrečný kemp před odletem na mistrovství světa do Kanady.

Dlouhé čekání a pak radost. Osmnáctku spasil Konečný v čase 59:47

7.November » Hokej.cz
Tomu se říká ukončit střelecké trápení v pravou chvíli! Čeští hokejisté do 18 let na turnaji pěti zemí ve Švédsku poprvé skórovali až na konci šesté třetiny, ale i to jim stačilo k vítězství – Švýcary porazili 1:0 zásluhou Jakuba Konečného a brankář…

Tato informační stránka o Olda Cichoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olda Cichoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes