Filip Čížek

Vztahuje se k

Domácí úspěch na mistrovství v benchpressu a mrtvém tahu

17.listopadu » Trutnovinky
Na startovní listině bylo přihlášeno 227 závodníků ze 4 zemí (ČR, Slovenska, Polska a Slovinska), a to ke 302 startům. Do Trutnova se sjela skutečná lifterská špička a během obou dnů tak byly k vidění elitní sportovní výkony, o čemž svědčí fakt, ž...

FOTO: Jihočeská univerzita ovládla další souboj vysokých škol. VŠTE zdolala o tři branky

22.března » Budějcká Drbna
Historicky třetí ročník hokejového souboje mezi „domácí“ Jihočeskou univerzitou a Vysokou školou technickou a ekonomickou (VŠTE) skončil 4:1. Zápas sledovalo přes dva tisíce fanoušků.

Hokejisté VŠTE porazili v derby Jihočeskou univerzitu těsně 5:4

15.března » Budějcká Drbna
Dva a půl tisíce diváků přišlo na druhé derby budějckých vysokých škol. Duel mezi Vysokou školou technickou a ekonomickou a Jihočeskou univerzitou nabídlo devět gólů i emoce. Hráči VŠTE v závěru museli ubránit výhru 5:4.

Druhý ročník souboje univerzit okoření start hráčů Motoru

Redakce - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň či Pardubice a Hradec Králové. Všude tam jsou bitvy studentů vysokých škol již nějaký rok velikým lákadlem a zajímavým zpestřením sezony. Podobná tradice se začíná rodit i na jihu Čech, kde po úspěšném loňském...

Tato informační stránka o Filip Čížek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Čížek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes