15
new stories - click to show

Sacha Baron Cohen

Related to

‚Hulí‘ Borat trávu? Sacha Baron Cohen se kvůli reklamnímu billboardu hodlá soudit

14.July » Lidovky.cz
Billboard společnosti Solar využíval postavu známého kazašského reportéra, aby propagoval marihuanu. To se nelíbí tvůrci Borata, který na společnost podal trestní oznámení. O případu informoval magazín The Hollywood Reporter.

Boratovi tráva nevoní. Baron Cohen žaluje konopnou firmu o devět milionů dolarů

13.July » Forbes
Britský komik Sacha Baron Cohen podal žalobu na americkou konopnou společnost Solar Therapeutics. Důvodem je údajné porušení autorských práv spojená s falešnou billboardovou kampaní. Ta zneužívá charakter a podobu fiktivní postavy Borat, kterého h...

10 filmů jako Zabijákova žena & bodyguard

12.July » NaFilmu.cz
Ve čtvrtek 15. července se v českých kinech objeví pokračování úspěšného snímku Zabiják & Bodyguard režiséra Patricka Hughese. Pokud se chystáte na premiéru, čekání si můžete zkrátit s filmy z našeho seznamu, které mají podobnou atmosféru akční ko...

5 filmových scén, které se musely povést hned napoprvé

7.July » Showbiz.cz
Filmoví tvůrci mají obrovskou výhodu v tom, že se jim většina jejich záběrů nemusí podařit napoprvé.

Agent: Působivý seriál o nejslavnějším izraelském špiónovi s „Boratem“ v hlavní roli

3.June » SFDB.cz magazin
Máte slabost pro nejrůznější špionážní snímky? Minisérie Agent, kterou režíroval Gideon Raff, je založena na skutečném příběhu Eliho Cohena, účetního, který se v šedesátých letech minulého století stal izraelským špionem pro Mossad v Sýrii.

Bohemian Rhapsody: Hudební megahit měl cestu na výsluní plnou překážek a zůstává naplněn kontroverzemi

2.June » Kinobox.cz
Dnes večer si můžete v televizi (od 20:00 na Nova Cinema) připomenout filmovou biografii legendárního frontmana kapely Queen, jejíž fenomenální divácký úspěch kráčí ruku v ruce s táhlými produkčními trablemi a nevyhnutelnou kontroverzí.

Distribuce her od Activisionu Blizzard v Evropě se nově chopí společnost Koch Media. Pokud vydavatelé dají zelenou české lokali

22.May » Kritiky.cz
Distribuce her od Activisionu Blizzard v Evropě se nově chopí společnost Koch Media. Pokud vydavatelé dají zelenou české lokalizaci, hry u nás přeloží firmy Playman a Comgad.

Gymnastku Kerri Strug v její biografii ztvární Thomasin McKenzie. Režíruje Olivie Wilde (Šprtky to chtěj taky).

4.May » Kritiky.cz
Gymnastku Kerri Strug v její biografii ztvární Thomasin McKenzie. Režíruje Olivie Wilde (Šprtky to chtěj taky).

Recenze: Chicagský tribunál

29.April » FDb.cz
Neboli The Trial of the Chicago 7 je film z produkce Netflixu, který byl nominovaný na šest Oscarů, ale nakonec vyšel naprázdno, přestože se zabývá seriózním a dodnes bohužel aktuálním tématem.

Anticenu Zlatá malina obdržel i Trumpův právník Rudy Giuliani. Nechtěně si zahrál ve snímku Borat

25.April » G.cz
V sobotu, 24. dubna, proběhlo předávání populárních anticen Zlatá malina za nejhorší filmové počiny roku 2020. Vítězem jedné z kategorií se stal i právník amerického exprezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani, jenž nedobrovolně ztvárnil jednu z rol...

Trumpův právník Giuliani si v Boratovi sahal do kalhot, teď za to získal anticenu

24.April » Aktuálně.cz
Anticenu získal právník amerického exprezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani, který nedobrovolně ztvárnil jednu z rolí v pokračování komedie Borat.

Tato informační stránka o Sacha Baron Cohen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sacha Baron Cohen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes