15
new stories - click to show

Alexandr Crewe

Related to

Liverpool favoritem na zisk Kalvina Phillipse

29.October » FotbalPortal.cz
Kalvin Phillips je momentálně pilířem zálohy Leedsu United, ale také i anglické fotbalové reprezentace, kdy jej, společně s Declanem Ricem, kouč Gareth Southgate využívá takřka v každém zápase do základní jedenáctky. Není tedy divu, že se hojně sp...

Hymna Manchesteru City aneb Blue Moo - Trefa až popáté

2.September » eFotbal.cz
Premier League > Cesta hymny Manchesteru City k fanouškům nebyla bez překážek. O to víc na ni teď nedají dopustit. Více se o ní dočtete v seriálu magazínu Hattrick.

Nejhorší obavy se naplnily! Hokejista Colby Cave zemřel

11.April » NOVA Sport
S tragickou zprávou přišla organizace Edmontonu. Hokejista Colby Cave, který byl v týdnu hospitalizován v nemocnici pro krvácení do mozku, bohužel svému zranění podlehl. Útočníkovi Oilers bylo pouhých 25 let.

Aston Villa nasázela soupeři šest gólů, Millwall vypadl na penalty!

28.August » NOVA Sport
Anglie má za sebou druhé kolo ligového poháru, které nabídlo celkem 18 zápasů. Mezi největší překvapení patří zaváhání Norwiche a Crystal Palace, kteří shodně podlehli soupeřům ze čtvrté anglické ligy. Crawley i Colchester si tak mohou připsat ska...
Alex Ferguson - Skotský fotbalový trenér
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Alexandr Crewe zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Crewe" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes