Matěj Čuchna

Vztahuje se k

Daniel Frémuth je novým CEO společnosti Sabris shared services

13:17 » ChannelWorld
Dosavadní obchodní ředitel společnosti usedl do kapitánského křesla. Jeho úkolem bude průběžně posilovat firmu coby regionálního poskytovatele sdílených služeb, vytvořit pro ni pevnou vizi a rozšířit její tým.

Pure Storage představilo nový Pure Partner Program s jednoduchou strukturou

13:17 » ChannelWorld
Pouze dvě partnerské úrovně, posílený systém školení, technické specifikace pro každého a standardní nabídka nástrojů a benefitů. Tak vypadá nový partnerský program specialisty na flashová úložiště Pure Storage.

CZC.cz slaví 20 let od svého založení a hlásí další rekordní výsledky

20:05 » ChannelWorld
Ke kulatému výročí si CZC.cz nadělilo bezmála 20% nárůst tržeb v uplynulém fiskálním roce a více než milion odeslaných zakázek. Prodejce oslaví výročí za doprovodu několikatýdenní slevové akce.

Adobe kupuje Magento Commerce a jeho platformu pro on-line obchodníky

22.května » ChannelWorld
Akvizice v hodnotě necelých 1,7 miliardy dolarů pro Adobe představuje největší obchod za poslední desetiletí. Získanou komerční platformu chce Adobe integrovat do svého prostředí Adobe Experience Cloud.

Intel a Micron představily první SSD se čtyřbitovou pamětí

22.května » ChannelWorld
Technologický skok od pamětí typu TLC NAND ke QLC NAND zvýší hustotu SSD úložišť o 33 % a zřejmě výrazně zahýbe s globálními cenami těchto rychlých disků s potenciálem dostat je i do levnějších PC.

IDC: Digitalizační projekty zvyšují tempo růstu globálního trhu služeb

22.května » ChannelWorld
Podle analytiků z IDC není náhoda, že v rámci globálního trhu IT a podnikových služeb nejsilněji roste projektový segment, který zahrnuje velké digitální iniciativy v podnicích a dalších organizacích.

D-Link rozšiřuje svůj program Value in Partnership+ o novou bronzovou úroveň

21.května » ChannelWorld
Nová úroveň Bronze Partner poskytne partnerům plný přístup k řadě nástrojů a benefitů pro podporu prodeje produktů společnosti D-Link. Její přidání do programu je reakcí na zpětnou vazbu samotných partnerů v nedávném průzkumu.

Juniper: Hodnota globálního trhu chytrých hraček se během pěti let ztrojnásobí

21.května » ChannelWorld
Zatímco v letošním roce má světový trh chytrých hraček dosáhnout hodnoty 6 miliard dolarů, v roce 2023 to má být celých 18 miliard. O růst se postarají zařízení propojená s telefony a nákupy v aplikacích.

Mateřská skupina AT Computers opět rostla díky cloudu a gamingu

21.května » ChannelWorld
Výsledky distribuční skupiny AB Group opět hovoří o silném růstu v oblastech cloudových řešení a herních produktů. Společnost AT Computers na českém a slovenském trhu v prvním kvartálu rostla napříč všemi segmenty.

Microsoft kupuje Semantic Machines a zakládá nové centrum pro konverzační AI

21.května » ChannelWorld
Výrobce díky této akvizici posílil své řady o zkušené odborníky, kteří se v minulosti podíleli na vývoji hlasových technologií a umělé inteligence pro asistenty Siri a Google Now.

Do programu Kaspersky Lab pro poskytovatele služeb se již zapojilo přes tisíc partnerů

18.května » ChannelWorld
Program pro poskytovatele služeb čítá rok po svém založení přes tisícovku registrovaných partnerů a pokračuje v růstu. V letošním roce chce Kaspersky přes tento program začít nabízet bezpečnostní řešení pro největší organizace.

Oracle kupuje DataScience a její platformu pro datovou vědu a strojové učení

18.května » ChannelWorld
Integrace akvírované platformy do prostředí Oracle Cloud má zákazníkům umožnit snadnější přípravu a nasazení modelů využívajících strojové učení a pokročilou analytiku.

Tato informační stránka o Matěj Čuchna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Čuchna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes