Zuzana Bičíková

Related to

Apple kupuje Fleetsmith, start-up zaměřující se na správu podnikových zařízení

11:42 » ChannelWorld
Akvizicí start-upu Apple posiluje svoji stopu v oblasti správy mobilních zařízení, což je kategorie podnikového softwaru, kterému dominují giganti jako Microsoft a VMware.

IDC: Trh cloudové infrastruktury rostl, zájem o tradiční infrastrukturu dál klesá

10:32 » ChannelWorld
Výsledky se v prvním čtvrtletí 2020 lišily napříč regiony, například investice do cloudové infrastruktury v západní Evropě se smrštily o šestinu. Z jednotlivých výrobců se nejvíce dařilo Inspuru, lídr trhu Dell ve sledovaném období stagnoval.

Marcela Pekníková je novou HR manažerkou společnosti Eset

3.July » ChannelWorld
V nové roli se chce zaměřit na možnosti flexibilního vzdělávání zaměstnanců a employer branding. Do Esetu přichází ze společnosti BoHo CO.

Peter Halmo je novým generálním ředitelem Xeroxu pro ČR a SR

3.July » ChannelWorld
Na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko vystřídal Veroniku Brázdilovou. Před povýšením působil jako ředitel slovenské pobočky a přímého prodeje pro obě země.

PPL: Během karantény vzrostly objednávky z internetových obchodů o 105 %

2.July » ChannelWorld
Celkem 47 % lidí nakoupilo v době nouzového stavu online zboží, které normálně pořizují offline. I po otevření obchodů plánuje 74 % z nich pokračovat v kombinování nákupů v kamenných prodejnách a e-shopech.

DNS je zlatým distributorem společnosti Micro Focus v České republice a na Slovensku

2.July » ChannelWorld
Distributor se v budoucnosti chce zaměřit na rozvoj partnerské sítě a rozšíření přidané hodnoty pro další produkty Micro Focus. Zároveň plánuje nabízet odborné služby v rámci celého životního cyklu projektu.

Microsoft mění maloobchodní strategii, trvale uzavře své prodejny

1.July » ChannelWorld
Firma se v rámci strategické změny plánuje více orientovat na digitální aktivity. Prodejny Microsoftu po celém světě byly uzavřeny v březnu v souvislosti s pandemií koronaviru, v rámci uvolňování opatření se však již neotevřou.

Gartner: Výdaje na bezpečnost a řízení rizik porostou, byť pomalejším tempem

1.July » ChannelWorld
Navzdory komplikované makroekonomické situaci zůstává kyberbezpečnost v popředí zájmu řady firem. Většina segmentů by měla letos mírně růst, pokles analytici očekávají jen u zařízení pro zabezpečení sítě a spotřebitelského bezpečnostního softwaru.

Dell Technologies v rámci virtuálního předávání ocenilo své partnery roku

30.June » ChannelWorld
Firemní i osobní ocenění si odnesly společnosti DNS a Gapp System, nejlepším channel partnerem roku je IT Friends a cenu pro retailového partnera roku získala Alza.

IDC: Celosvětový trh konvergovaných systémů prokázal odolnost, vyrostl o 4,5 %

30.June » ChannelWorld
Navzdory složité globální situaci související s pandemií koronaviru se trhu konvergovaných systémů v 1Q20 podařilo vyrůst o 4,5 %. Úspěšný kvartál má za sebou zejména HPE.

Veeam obhájil ocenění, stal se HPE Global Technology Partner 2020

30.June » ChannelWorld
Veeam Software se stal nejlepším technologickým partnerem roku společnosti Hewlett Packard Enterprise již podruhé v řadě. Spolupráce obou firem trvá přes deset let.

CZC znovu rostlo dvouciferně, plánuje přes Mall Partner expandovat do zahraničí

29.June » ChannelWorld
E-shop v roce 2019 zvýšil tržb o 13 % na 4,5 miliardy Kč. Nejrychleji rostoucí kategorií byla televize a video, dvouciferným tempem rostly i audio a gaming. Nejúspěšnějším dnem z hlediska tržeb bylo Black Friday.
Petr Havlíček - Výživový poradce
Sharon Stone - Americká herečka
David Svoboda - Český moderní pětibojař
Mike Pence - Americký politik

Tato informační stránka o Zuzana Bičíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Bičíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes