Zuzana Bičíková

Related to

IDC: Spotřebitelé se chtějí bavit, za elektroniku a další produkty utratí 1,3 bilionu dolarů

17.May » ChannelWorld
Analytici předpokládají, že růst spotřebitelských výdajů za techniku do roku 2022 poroste v průměru o 3 % ročně. V roce 2019 bude největší zájem o chytrou nositelnou elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost.

Obrazem: Axis Communications s partnery se dívají do budoucnosti videodohledu

17.May » ChannelWorld
Axis během tradičního setkání s partnery nastínil i hlavní trendy na trhu v oblasti IP videodohledu. Patří mezi ně například umělá inteligence, efektivní využití cloudu a edge computingu či udržitelnost a ochrana životního prostředí.

Dell Technologies oznamuje nový vývojový stupeň partnerského programu

17.May » ChannelWorld
Partnerský program Dell Technolgies si klade za cíl zjednodušit zapojení partnerů do křížového prodeje a nákupu produktů a řešení všech značek skupiny. Společnost také představila dva nové odznaky pro řešení pro svoji platformu a desktopovou infra...

Doba ohebná v PC, Lenovo představilo skládací notebook ThinkPad X1

16.May » ChannelWorld
Lenovo ukázalo světu první skládací notebook na světě. Speciální verze modelu ThinkPad X1 nabídne ohebný displej OLED 2K a v prodeji by se měl objevit během roku 2020.

Zásilkovna rozšiřuje spektrum služeb, nabízí automatické výdejní místo Z-Bot

16.May » ChannelWorld
První robotické zařízení pro výdej zásilky Z-Bot je umístěné v OC Chodov v Praze. Zásilkovna tak chce nabídnout zákazníkům nový typ výdejního místa v lokalitách s velkou koncentrací lidí.

Trh cloudové infrastruktury v prvním čtvrtletí vzrostl o 42 %, AWS roste ještě rychleji

16.May » ChannelWorld
Globální trh cloudové infrastruktury v prvním kvartálu tohoto roku dosáhl hodnoty 21 miliard dolarů. V čele dál stojí Amazon, ostatní hráči se snaží buď dotáhnout, nebo cílí na okrajovější příležitosti na trhu.

GfK: Trh technického spotřebního zboží v ČR v prvním kvartálu vyrostl o 6 %

16.May » ChannelWorld
Na růstu se se podílela většina sektorů s výjimkou fota a informačních technologií. V sektoru IT ovšem dvouciferným tempem rostla poptávka po monitorech s úhlopříčkou 25" a více.

Alza.cz expanduje na východ republiky, do konce roku otevře 20 nových AlzaBoxů

15.May » ChannelWorld
K aktuálním čtrnácti výdejním boxům na Moravě a ve Slezsku by do konce roku mělo přibýt zhruba dvacet dalších. Alza.cz v regionu připravuje i personální expanzi, posílit chce hlavně svůj IT tým.

Dočasný ředitel Symanteku burcuje k vylepšení partnerského kanálu

15.May » ChannelWorld
Richard Hill chce vylepšit partnerskou spolupráci hlavně v oblasti pružnosti reakce na poptávku a využívání příležitostí. Zároveň naznačil, že se Symantec chce více věnovat malým a středním podnikům.

Lenovo představilo novou podznačku notebooků ThinkBook pro podnikatele

15.May » ChannelWorld
Ultratenké 13" a 14" notebooky disponují procesory Intel Core 8. generace a širokou škálou podnikatelských služeb, jako je například on-site podpora či mezinárodní záruční servis.

Gartner: Celosvětové výdaje na IT letos stoupnou pouze o 1,1 %

15.May » ChannelWorld
Analytici v upravané prognóze předpokládají, že globální výdaje na IT se v roce 2019 zvýší jen o 1,1 % oproti dříve predikovaným 3,2 %. Pokles investic se očekává v segmentech datacenter i koncových zařízení.

YSoft SafeQ je nově integrovanou součástí multifunkčních zařízení značky Brother

14.May » ChannelWorld
Nástroje společnosti Y Soft Corporation nabízí firmám centrální správu digitalizace dokumentů a tiskových služeb. Podnikům mají přinést vyšší produktivitu, lepší zabezpečení dokumentů a nižší náklady na tisk.
Petr Havlíček - Výživový poradce
Sharon Stone - Americká herečka
David Svoboda - Český moderní pětibojař
Tomáš Prouza - Český ekonom
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Zuzana Bičíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Bičíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes