Zuzana Bičíková

Vztahuje se k

Tech Data obhájila ocenění HPE Distributor roku

16:49 » ChannelWorld
Společnost Tech Data podruhé v řadě získala ocenění HPE Distributor roku. Cenu si přišel převzít Jan Rosenbaum, business unit manager společnosti Tech Data, který poděkoval kolegům i obchodním partnerům za skvělou práci.

Petr Dupák je generálním ředitelem Asbis CZ

16:49 » ChannelWorld
Novým ředitelem společnosti Asbis CZ se stal Petr Dupák. Ten do společnosti přišel z francouzské firmy Atos. Dříve působil jako generální ředitel společnosti Comparex, dva roky řídil aktivity její nadnárodní skupiny ve východní Evropě.

Microsoft nabídne firmám s předplatným M365 E3 prvky z vyšší verze služby

13:00 » ChannelWorld
Microsoft nově nabídne ve dvou separátních balíčcích bezpečnostní funkcionality vyššího předplatného Microsoft 365 E5 i firemním zákazníkům používajícím základní předplatné E3. Doplňky se zaměřují na ochranu identity a informací.

IDC: Globální trh 3D skenerů poroste do roku 2022 dvouciferným tempem

13:00 » ChannelWorld
IDC očekává, že trh 3D skenerů čekají dobré časy s dvouciferným růstem ročně. V roce 2022 by měl globální trh dosáhnout hodnoty 1,74 miliardy dolarů, prodej podpoří širší možnosti využití zařízení a klesající cena přenosných 3D skenerů. Přesto vša...

AT Computers je distributorem Crucialu

14.ledna » ChannelWorld
Společnost AT Computers se stala distributorem produktů značky Crucial, jež spadá pod společnost Micron a nabízí paměťové čipy, moduly i SSD disky. Značku Crucial bude ATC distribuovat na český i slovenský trh.

Avaya rozšiřuje partnerský program, chce podpořit prodej cloudu

14.ledna » ChannelWorld
Vylepšený program mimo jiné zvyšuje rabaty pro více typů podniků včetně systémových integrátorů. Společnost Avaya si od změny slibuje vyšší prodej cloudových řešení.

Obrazem: Společnost Cleverlance se přestěhovala do nových kanceláří na Palmovce

14.ledna » ChannelWorld
Společnost Cleverlance přivítala nový rok 2019 přesunem do nových kanceláří. Více než osm set IT specialistů se přestěhovalo z Holešovic do kancelářského centra Open Park III na Palmovce, které kromě open space kanceláří nabízí i hub pro externí s...

IDC: Globální trh 3D tisku dosáhne v roce 2019 hodnoty 13,8 miliardy dolarů

14.ledna » ChannelWorld
Analytici z IDC očekávají, že celosvětový trh 3D tisku letos vzroste o 21,2 % na 13,8 miliardy dolarů. Do roku 2022 by měl růst v průměru o 19,1 % ročně. Využití 3D technologií má podle analytiků růst zejména v oblasti zdravotnictví.

Arrow je distributorem řešení společnosti Thales pro datovou bezpečnost

11.ledna » ChannelWorld
Thales pokračuje v rozšiřování své distribuční smlouvy s dodavatelem technologií Arrow Electronics. Nově bude prostřednictvím společnosti Arrow dodávat na český trh produkty a technologie pro kybernetickou bezpečnost.

DXC Technology koupí softwarovou společnost Luxoft za dvě miliardy dolarů

11.ledna » ChannelWorld
DXC Technology rozšiřuje své působení v oblasti digitálních služeb. Za dvě miliardy dolarů získá švýcarskou softwarovou společnost Luxoft, transakce by měla být dokončena v červnu 2019.

IDC: Trh serverů ve střední a východní Evropě vzrostl o 34,5 %, ČR patří mezi tahouny

11.ledna » ChannelWorld
Trh severů v regionu EMEA ve třetím čtvrtletí posílil o 24,5 % na 4 miliardy dolarů, přestože objem prodaných jednotek vykázal jen 2,9% růst. Nejvíce stoupla poptávka po víceuzlových serverech, kde se prosadilo hlavně Lenovo.

Vítkovice IT Solutions je novým Gold partnerem Sophosu

11.ledna » ChannelWorld
Dosažením úrovně Gold v rámci partnerského programu Sophosu může společnost Vítkovice IT Solutions nabízet řešení Sophosu v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek.
Petr Havlíček - Výživový poradce
Sharon Stone - Americká herečka
David Svoboda - Český moderní pětibojař
Tomáš Prouza - Český ekonom

Tato informační stránka o Zuzana Bičíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Bičíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes