Petr Havlíček Výživový poradce

Vztahuje se k


Články

Festival zdraví navštíví také nutriční specialista Petr Havlíček

16.května » Pardubický deník
Pardubice – Festival zdraví začíná v pátek v Paláci Pardubice. Na návštěvníky čeká v pátek a v sobotu vždy od 11 do 17 hodin program, který bude věnován zdravé stravě, sportu a péči o tělo.

Hubneme do plavek: Danielin jídelníček byl chaos. Jak se jí líbí nový od Petra Havlíčka?

14.května » Ženy.cz
„Když jsem dostala jídelníček, tak jsem u něj proseděla celý večer a studovala, četla a plánovala, co mě to vlastně čeká – zažrala jsem se do toho,“ směje se Daniela. „Šla jsem spát s pocitem nedočkavosti,“ dodává.

Hubneme do plavek: Libuše měla problém s velikostí porcí

11.května » Ženy.cz
„Ze začátku jsem si vařila zvlášť, ale když jsem zjistila, že mé děti ode mě ochutnávají a manželovi to také chutná, tak jsem strategii překopala a většinou vařím stejná jídla i pro zbytek rodiny. Pro mě je to jednodušší a zároveň, i kdybych chtěl...

Hubneme do plavek: Šárka musí jíst víc, aby zhubla. Jak se s tím vyrovnává?

10.května » Ženy.cz
Pro sportovkyni Šárku se nový systém stravování od toho předchozího zase až tak moc neliší. „Až na velikost porcí, ty jsou větší. Taky si hlídám, abych jedla opravdu pravidelně, to jsem se sice snažila i dřív, ale přece jenom, když jsem nějakou sv...

Slovutný výživový poradce Havlíček: Přiznal vlastní problémy s váhou!

9.května » Blesk.cz
V televizi radí druhým, jak zhubnout a jíst zdravě. On sám má ale menší problémy svou váhu udržet na uzdě. S čím nejvíc zápolí výživový poradce Petr Havlíček (49)?

Moje váha kolísá plus minus pět kilo, přiznal výživový poradce Havlíček

7.května » Revue iDNES.cz
Češi pořád jedí dost blbě, tvrdí výživový poradce Petr Havlíček (49). I když se snaží ostatním pomáhat se zdravým stravováním, na Impulsu přiznal, že sám občas řeší svoji váhu. Další články k tématu: Když mě honí mlsná, většinou podlehnu, říká Pet...

Chcete si užívat zážitky, musíte být zdraví a v kondici

4.května » Ráááádio Impuls
Po letech přišel posnídat k Impulsovým jeden z nejznámějších dietologů Petr Havlíček, aby národu opět poradil, jak zdravě hubnout. Podívejte se na video.

Hubneme do plavek: Čtyři skvělé recepty, které pomohou shodit váhu i vám!

3.května » Ženy.cz
Libuše, Daniela a Šárka za sebou mají první soustředění. Den plný vaření a zajímavostí o zdravém jídle je opět posunul o kousek blíž k jejich vysněnému cíli.

Hubneme do plavek: V hlavní roli jídlo

2.května » Ženy.cz
13. ročník soutěže Hubneme do plavek je v plném proudu a my jsme se tentokrát sešli na půdě školy vaření Gourmet Academy, abychom se o jídle, ale i způsobech vaření dozvěděli něco víc.

Partneři

1.května » Ženy.cz

Tato informační stránka o Petr Havlíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Havlíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes