Cindy Crawfordová

Related to

V inzerátu Richard Gere a Cindy Crawford svůj rozvod popřeli, ale za rok šli skutečně od sebe!

Herec Richard Gere (71) a supermodelka Cindy Crawford (54) si s manželstvím počkali čtyři roky. Po tu dobu spolu jen chodili. Nepomohlo jim to ale odhalit, že jejich vztah nakonec nebude fungovat. Ve slavném americkém filmu Pretty Woman uvedl Rich...

Drzá Riz z Pomády byla tři roky v podmínce. Po 42 letech byste v ní okouzlující divošku hledali marně

24.October » OnlyU
Jako Betty Rizzo ze slavného muzikálu se herečka Stockard Channing proslavila po celém světě. Žádná z dalších rolí už nedokázala drzou Riz přebít. Jedním kouskem na stará kolena se docela zapsala, ale pozitivní to nebylo.

Hypatia z Alexandrie: Fanatici ji svlékli, ztloukli a bezdůvodně zabili. Mohl za to tvrdohlavý muž

24.October » OnlyU
Hypatie byla jednou z prvních žen, které studovaly a učily matematiku, astronomii a filozofii. Jejím domovem byla Alexandrie. Její osud byl však tragický, stala se obětí vraždy. A to z dosti pochybného důvodu.

Šedesátiletý syn Audrey Hepburn zdědil matčin úsměv, jinak jí ale není vůbec podobný

24.October » OnlyU
Nejstarší syn slavné herečky Sean Hepburn Ferrer se rozhodl pokračovat v odkazu své matky a spolu s bratrem založili charitu. Když jde o peníze a moc, jdou i rodinné vztahy bokem a synáčkové nakonec skončili u soudu.

Blonďatá Jenny zamotala hlavu Forrestu Gumpovi. Po 26 letech je jasným příkladem toho, že stárnout lze i s grácií

23.October » OnlyU
Herečka Robin Wright se do světa filmu vepsala hlavně jako Jenny, blonďatá múza Forresta Gumpa. Tato role však pouze odstartovala úspěšnou kariéru krásné herečky, která si pořídila rodinu s vyhlášeným hollywoodským krasavcem. Jak dnes vypadá?

Sestra Michaela Jacksona: Nejdřív ji zneužíval otec, pak o 18 let starší manžel. Přesto byla všem pro smích

23.October » OnlyU
Ne vždy je narození do slavné rodiny výhra na celý život. Když se narodíte jako prostřední dítě do velmi početné rodiny a vaši sourozenci na rozdíl od vás budují úspěšné kariéry, je to pořádný nápor na psychiku. Své o tom ví LaToya Jackson, jež si...

Dcera Salmy Hayek má exotický vzhled po matce a v kapse otcovy miliardy

23.October » OnlyU
Narodila se jako jedno z nejbohatších dětí v celém Hollywoodu. Majetek rodičů, herečky Salmy Hayek a francouzského miliardáře totiž v roce 2007 čítal více než dvě stě šedesát miliard. Jak vyrůstá dnes třináctiletá Valentina?

Libuše (65): Načapala jsem vnučku, jak se prohrabuje v mých úsporách. Váhám, jak se zachovat

23.October » OnlyU
Libuše má celkem sedm vnoučátek a za všechna by bez rozmýšlení položila život. Teprve před několika dny se však velmi zklamala v nejstarší vnučce Simonce. Přistihla ji totiž při něčem, co se zkrátka nedělá. Nyní se trápí nerozhodností, jak s celou...

Barmanka Zoe své křivky rozvlnila v Divokých kočkách. Po 20 letech se pěkně zakulatila a v brýlích byste ji nepoznali

22.October » OnlyU
Jedna z nejslavnějších modelek tmavé pleti Tyra Banks je ženou mnoha tváří. Módní mola už dávno vyměnila za vlastní byznys v podobě televizní show. Před kamerami je jako doma. Své křivky rozvlnila už v roce 2000 jako Zoe v Divokých kočkách. Podíve...

Poprava Marie Antoinetty: Ostříhali jí vlasy a zneuctili. Chvíli na to ji nemilosrdně sťali hlavu

22.October » OnlyU
Marie Antoinetta se narodila 2. listopadu 1755 ve Vídni jako dcera Marie Terezie a císaře Františka Štěpána I. Již ve svých dvaceti letech usedla na trůn, jenomže jako velmi mladá panovnice si nezískala u lidu žádnou oblibu.

Dcera Cindy Crawford je nádherná topmodelka, která v 19 letech zastiňuje svou stárnoucí matku

22.October » OnlyU
Jestli má někdo nastartovanou závratnou kariéru modelky, pak je to bezpochyby Kaia Gerber, nástupkyně své slavné matky. Že vám to jméno nic neříká? Maminku Cindy Crawford ale jistě znáte.

Slavné ženy o botoxu: Julia Roberts ho odmítá, Cindy Crawford naopak hájí!

22.October » Ženy.cz
Někdo bez něj nedokáže žít, jiný je jeho celoživotním odpůrcem. Botox je rozhodně v dnešní době kontroverzní téma. Jak to mají některé slavné ženy?

Tato informační stránka o Cindy Crawfordová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cindy Crawfordová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes