Anežka Cvejnová

Vztahuje se k

Imaginárium vzlétá. Začalo s muzikanty, kteří neexistovali

15.června » iRegiony Impuls
Své první cédéčko pokřtili už v Praze, v neděli pak tuto událost zopakují před libereckým publikem na hudební přehlídce Frozenfest v Lidových sadech. Seznamte se: Imaginárium, nová liberecká kapela, která vyplouvá vzhůru.

Imaginárium vzlétá. Začalo s muzikanty, kteří neexistovali

15.června » iDNES.cz
Své první cédéčko pokřtili už v Praze, v neděli pak tuto událost zopakují před libereckým publikem na hudební přehlídce Frozenfest v Lidových sadech. Seznamte se: Imaginárium, nová liberecká kapela, která vyplouvá vzhůru. Další články k tématu: Za...

Znáte libereckou kapelu Imaginárium? O víkendu bude hrát v Lidových sadech, kde pokřtí své první CD

13.června » Liberecká Drbna
Liberecká kapela Imaginárium představí v neděli 17. června svůj první umělecký počin. V rámci Frozenfestu, který se koná v Lidových sadech, pokřtí desku s názvem Vzlétne. Ta obsahuje 10 písní, které otextovala zpěvačka kapely Anežka.

Nejsem anděl, uvnitř mě je anděl, říká písničkářka z Liberce, která vydává první CD

25.listopadu » ČRo Sever
Liberecká písničkářka Anežka Cvejnová nahrává své první album. Na jeho vydání neměla sice nejdřív peníze, oslovila ale lidi přes internet, a ti ji podpořili. Věnovali jí téměř 40 tisíc korun. Cvejnová vystupovala třeba s libereckými sbory Cum Deco...

Tato informační stránka o Anežka Cvejnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anežka Cvejnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes