nových článků - klikněte pro zobrazení

Anthon Dán

Na Dlouhých Stráních byl první Bonneu, Hirt pomáhá Rotovi udržet žlutý trikot

6.srpna » iDNES.cz
Královskou etapu Sazka Tour s cílem na Dlouhých Stráních vyhrál belgický cyklista Kamiel Bonneu. Nejlepším z českých jezdců byl Jan Hirt na jedenáctém místě, týmovému kolegovi Lorenzu Rotovi pomohl udržet před nedělním finišem žlutý trikot lídra.

Dlouhé stráně zvládl nejlépe Belgičan, jedenáctý Hirt uhlídal žlutý trikot Rotovi

6.srpna » Sport.cz
Belgičan Kamiel Bonneu ze stáje Vlaanderen Baloise ovládl královskou etapu cyklistického závodu Sazka Tour, která účastníky dovedla do Jeseníků a cíl měla na Dlouhých stráních. Žlutý dres udržel šestý místem na páce Ital Lorenzo Rota, jenž na vítěze…

Hirt klesl v závodu Kolem Ománu ze druhého na třetí místo

13.února » iDNES.cz
Jan Hirt klesl v průběžném pořadí cyklistického závodu Kolem Ománu z druhého místa na třetí. Ve čtvrté etapě dojel sedmý ve skupince, která dorazila do cíle se ztrátou minuty a sedmi sekund na vítězného Itala Fausta Masnadu.

Hirt klesl v závodu Kolem Ománu na třetí místo

13.února » Sport.cz
Cyklista Jan Hirt klesl v průběžném pořadí závodu Kolem Ománu z druhého místa na třetí. Ve čtvrté etapě dojel sedmý ve skupince, která dorazila do cíle se ztrátou minuty a sedmi sekund na vítězného Itala Fausta Masnadu.

Cyklista Hirt útočil v Ománu na etapové vítězství, dojel druhý

12.února » iFotbal.com
Český cyklista Jan Hirt útočil na závodě Kolem Ománu na vítězství v třetí etapě, v níž nakonec dojel o několik metrů druhý. Jednatřicetiletého člena týmu Intermarché-Wanty-Gobert předstihl v závěru 180 km dlouhé vrchařské etapy Dán Anthon Charming. …

12.února » Sport.cz

Hirt útočil v Ománu na etapové vítězství, nestačil jen na Charminga

12.února » iDNES.cz
Jan Hirt útočil v cyklistickém závodě Kolem Ománu na vítězství v třetí etapě, dojel o několik metrů druhý. Jedenatřicetiletého člena týmu Intermarché-Wanty-Gobert předstihl v závěru 180 km dlouhé vrchařské etapy Dán Anthon Charming.

Jan Hirt druhý ve 3. etapě Kolem Ománu!

12.února » RoadCycling.cz
Jan Hirt byl velmi blízko prvnímu vítězství v letošní sezóně. Český vrchař dojel druhý za Anthonem Charmigem v těžkém dojezdu 3. etapy Kolem Ománu s cílem v Qurrayatu.