Matthew Dear

Vztahuje se k

Matthew Dear odhaluje Bunny, jeho první album po šesti letech

16.srpna » RAVE.cz
Deska, která obsahuje také dvě kolaborace s kanadskou indie skupinou Tegan and Sara, vyjde na labelu Ghostly International v říjnu.

Matthew Dear se po šesti letech hlásí s "Bunny"

10.srpna » musicserver.cz
Od desky "Beams" je to právě šest roků. Matthew Dear v mezičase vydal mixovanou kompilaci ze série "DJ-Kicks" nebo několik singlů (s Tigou nebo Troels Abrahamsen) a album "Alpha" pod nickem ...

MUSIC: 10 nejnovějších queer songů, které musíte slyšet!

6.září » LUI
Billboard PRIDE minulý týden zveřejnil nejnovější queer kolekci songů, které nabízejí prakticky pro každého něco, jedná se totiž o velmi různorodý výběr. Pro některé z nás navíc můze objevit nové umělce. Věříme, i vy si v následující desítce "najd...

Ride od Dubfira a Miss Kittin zremixoval i Solomun

8.března » RAVE.cz
Dubfire a Miss Kittin přichází s dalším trackem, na kterém spolu kolaborovali a kterému předcházela hitovka Exit. Remixů se pak ujmuli Vince Clarke, Matthew Dear aka Audion, Djedjotronic a Solomun.

Dubfirův label SCI + TEC slaví 10 let

11.ledna » RAVE.cz
Je to právě deset let od doby, kdy si íránský DJ a producent Ali Shirazinia založil hudební vydavatelství s názvem SCI + TEC.

AUDIO: "Destroyer" je vzkříšením projektu Audion

24.května » musicserver.cz
Od vydání desky "Suckfish" uteklo více jak deset let, které Matthew Dear vyplnil mnoha hudebními aktivitami pod svým civilním jménem. Letošek je však velkým návratem pro Audion, který ...

Audion vydá nové album po 10 letech

20.května » RAVE.cz
Je to právě deset let, co vyšlo na Spectral Sound album Suckfish. Mezitím však Audion drtil žebříčky prodávanosti, třeba kolaborací s Tigou a jejich tracky Fever nebo Let‘s Go Dancing.

Tato informační stránka o Matthew Dear zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matthew Dear" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes