15
new stories - click to show

Tomáš Dohnal

Related to

Poslední letošní Streetfighter byl expresní záležitostí. Mezi obry zvítězil Novotný

10.September » PrahaIN.cz
Páteční Streetfighter, který se opět uskutečnil v garážích v OC Šestka, byl velmi rychlou záležitostí, trval přesně 96 minut. Šlo o pyramidu ve váze nad 85 kilogramů a vítězný soudek nad hlavu pozvedl 115kilový Novotný.

Jak dopadl poslední turnaj IAF: Streetfighter?

10.September » MMA Shorties
Poslední turnaj letošní série Streetfighter byl expresní záležitostí, když trval přesně 96 minut. Jenže, dalo se čekat něco jiného, když šlo o pyramidu ve váze nad 85 kilogramů? Pojďme se… Číst více » Jak dopadl poslední turnaj IAF: Streetfighter? T…

Výzva pro svědky nehody

5.April » Šumperk.info
ŠUMPERK - Řidič v osobním autě srazil cyklistku a z místa ujel. Šumperští kriminalisté prověřují okolnosti a souvislosti dopravní nehody, ke které došlo v pátek 1. dubna v době od 05:50 hodin do 05:55 hodin v Šumperku v…

Zlín: Pozvánky ke Dni Země 2022

V rámci oslav Dne Země 2022 ve Zlíně pořádá Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína spolu s Českou společností ornitologickou tyto dvě zajímavé akce, na které jste srdečně zváni.

Přednáška s odborníkem na pohybové aktivity docentem Tomášem Dohnalem

1.April » Šumperk.info
V jakém věku začíná naše tělo stárnout a jak může pohybová aktivita stárnutí oddálit? Jakou roli hraje pohyb v dětském věku, jakou v dospělosti a jakou ve věku seniorském? Je správné se do pohybu nutit? Opravdu je prospěšné…

Opatovice mají nové dopravní hřiště, vzniklo i jako odměna pro školáky

23.October » Pardubický deník
/FOTO/ Doposud trénovali mezi školními pavilony, nyní mají školáci v Opatovicích nad Labem k dispozici zbrusu nové dopravní hřiště. Původně to měla být jen jedna křižovatka. K rozšíření projektu přispěla i epidemie covid-19.

Lékaři se po nemocnici proháněli na koloběžkách

15.June » Zlin.cz
Na semináři pořádaném zlínskou nemocnicí se zdravotníci seznámili nejen s teorií, ale také praktickými účinky jízdy na koloběžce. „S využitím koloběžek k rehabilitaci jsem se seznámil v Lázních Darkov, kde jsem také působil.

Nemocnice ve Zlíně pořádala seminář pro zdravotníky K využití koloběžek

15.June » Zlínský deník
Hodně netradiční seminář si třetí červnový týden užili zdravotníci v Krajské nemocnici Tomáše Bati (KNTB) ve Zlíně: týkal se využití koloběžek. Dopravní prostředek určený obyčejně dětem může být totiž využit jako účinná pomůcka při zdravotní rehabil…

Bude v Hladkých Životicích průmyslová zóna?

9.September » Novojičínský deník
Chceme být vaším dobrým sousedem, řekl nesčetněkrát Jiří Stránský, ředitel rozvoje nových lokalit společnosti Accolade, když představoval lidem v téměř zaplněném sále projekt Průmyslové zóny Hladké Životice.

Pardubice jak je neznáte. Podívejte se z telefonní ústředny

9.December » ČRo Pardubice
Před 39 lety začala stavba jedné z nejvýraznějších dominant Pardubic. Přes 100 metrů vysoká telekomunikační věž na levém břehu Labe stojí dodnes a dodnes také plní svou funkci. Nejrůznějšími signály pokrývá celé Pardubicko.
Adam Rykala - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Tomáš Dohnal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Dohnal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes