Ludmila Doležalová

Vztahuje se k

Už je omezení v Sucheniově a přibude uzavírka u Stříteže

Třebíč – Třebíč patří v současnosti mezi nejrozkopanější města na Vysočině. Přibylo dopravní omezení v borovinském kopci v Sucheniově ulici, kde pod průtahem, státní silnicí číslo I/23, město buduje podchod pro cyklisty a pěší. Práce potrvají do k...

Hasič se podruhé pokouší přeběhnout republiku

Třebíč - Před velikonočními svátky výzvu kvůli závadě hodinek nedokončil. Teď se na trasu ze západu na východ republiky třebíčský vytrvalec Štěpán Dvořák vydal podruhé.

Cítila jsem u hlavy zbraň, líčila u soudu pokladní z přepadené banky

22.března » iRegiony Impuls
Před týdnem byl Zdeněk Navrátil pravomocně odsouzen za přepadení restaurace, teď stanul před Krajským soudem v Brně kvůli přepadení pobočky Komerční banky. Lupič se před dvěma lety dožadoval vydání peněz a odnesl si přes půl milionu korun.

Cítila jsem u hlavy zbraň, líčila u soudu pokladní z přepadené banky

22.března » iDNES.cz
Před týdnem byl Zdeněk Navrátil pravomocně odsouzen za přepadení restaurace, teď stanul před Krajským soudem v Brně kvůli přepadení pobočky Komerční banky. Lupič se před dvěma lety dožadoval vydání peněz a odnesl si přes půl milionu korun. Další č...

Na Kamenném vrchu vznikne přes 500 bytů i rodinné domy. Do deseti let

20.prosince » Brněnský deník
Brno /MAPA/ – Pětatřicet bytových domů a další více než stovka rodinných vznikne na Kamenném vrchu v Novém Lískovci. Jak v úterý oznámil náměstek brněnského primátora Petr Hladík, první bytové domy mohou vzniknout už do dvou let. Dokončení projekt...

Útok v Berlíně odsoudila Ústřední rada muslimů v Německu

20.prosince » Deník.cz
Berlín - Pondělním útokem na vánoční trh v Berlíně, který si vyžádal 12 mrtvých a 48 zraněných, je "zděšena" Ústřední rada muslimů v Německu (ZMD). Podle DPA to dnes řekl předseda rady Aiman Mazyek.

Poděkování starostky 2016

19.prosince » Česká Lípa
Pěti lidem poděkovala v pátek 16. prosince starostka města Romana Žatecká za práci ve prospěch města Česká Lípa a jednu ženu ocenila za osobní statečnost, kterou projevila jako svědkyně tresného činu.

Znojemští cyklisté plánují vánoční vyjížďku včetně sborového zpěvu koled

15.prosince » Znojemský deník
Znojmo – Setkávání přátel a známých patří k závěru roku, a stejně je tomu u cyklistů. Ve Znojmě se sejdou v sobotu 24. prosince na svých vánočně vyzdobených kolech před prodejnou Cyklo Kučera.

Ujížděl policistům po zkoušce z autoškoly, teď stojí před soudem za pokus o vraždu

14.prosince » Novinky.cz
Vít Pospíšil po absolvování autoškoly ujížděl v matčině BMW před policisty. O pár dní později mu radar naměřil přes 200 km/h. Teď stojí před brněnským soudem, kde mu hrozí až 20 let vězení. Ne však za rychlou jízdu, ale za vraždu.

Dahlgren zacloumal i s žalobkyní. K vraždě neměl pádný důvod, řekla

22.července » Moderní Brno
Žádný proces za poslední roky nevyvolal u Krajského soudu v Brně takové emoce jako ten, který rozplétal okolnosti čtyřnásobné brutální vraždy v Brně-Ivanovicích. Agrese, s jakou vrah rodinu zlikvidoval, zahýbala i ostřílenými lidmi z justice.

Případ Dahlgren zacloumal i s žalobkyní. K vraždě neměl pádný důvod, řekla

21.července » iRegiony Impuls
Žádný proces za poslední roky nevyvolal u Krajského soudu v Brně takové emoce jako ten, který rozplétal okolnosti čtyřnásobné brutální vraždy v Brně-Ivanovicích. Agrese, s jakou vrah rodinu zlikvidoval, zahýbala i ostřílenými lidmi z justice.

Tato informační stránka o Ludmila Doležalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Doležalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes