15
new stories - click to show

Zdeněk Dryšl

Related to

Zdeněk Dryšl: O bruslařích a hokejistech

22.February » ČRo
Puk nahradil kramflek od škrpálu a hokejku kus uříznuté větve. Tak dnes vzpomíná na své zimní radovánky herec Horáckého divadla Zdeněk Dryšl.

Zdeněk Dryšl: Svatý Mikuláš, tajemná bytost

Pro děti je sv. Mikuláš bezesporu tajemná bytost. Ideální je, když osobu převlečenou za světce nepoznají a zůstane jim v mysli jako skutečný dárce pokoje a sladkostí.

Zdeněk Dryšl: Jdeme na houby

K podzimu patří proutěné košíky a hledání hub. Kolik kroků vede od jedné k té druhé? Není to pro staršího gentlemana moc? Zamýšlí se herec Zdeněk Dryšl.

Zdeněk Dryšl: Úcta je stáří

Poslouchat cizí rozhovory se nesluší. Když ale někdo v autobuse hovoří příliš nahlas, okolí si to přirozeně poslechne. A plné úcty to rozhodně nebylo.

DOKUMENT: Léto v Petrkově, zima v Grenoblu. Bratři Reynkové vzpomínají na dětství a rodiče

Nebýt básníka a grafika Bohuslava Reynka, vesnička Petrkov poblíž Havlíčkova Brodu by patrně splynula s okolím a málokdo by si na ni vzpomněl.

Herci, ti hrdinové okamžiku, jako první nesli v Jihlavě svou kůži na trh

28.November » Jihlavské listy
Být poslední nemusí být vždycky ostuda. Protože i ten poslední článek pomáhá držet pevně celý řetěz. Horácké divadlo v Jihlavě se před třiceti lety připojilo ke stávce studentů a divadel jako poslední v republice, v úterý 21. listopadu. Divadlo by...

Tato informační stránka o Zdeněk Dryšl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Dryšl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes